«Золота» нагорода вихованки броварського СК «Атлет»

23 жовтня 2023

У Києві, в спортивній залі СК КНУБА, відбувся чемпіонат міста Києва з боксу серед чоловіків та жінок (еліта), присвяченому першому президенту Київської міської організації федерації боксу України - Леоніду Палатному. Більш ніж сто боксерів, майстрів «шкіряної рукавички», не тільки з Києва й з інших регіонів України боролися за почесне звання називатися кращими.

Броварську громаду представляла вихованка СК «Атлет» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради, тренер Сергій Вольський, президент клубу – ЗТУ Денис Вольський) Ярослава Обручкова, яка стала чемпіонкою у ваговій категорії 50кг. Вона зуміла налаштуватися на боротьбу, проявити всі свої найкращі якості і стати кращою! Нагадаємо що Ярослава Обручкова є МСУМК із виду бойових мистецтв - «Комбат самозахист ІСО».

Після своє перемоги Ярослава виступатиме на чемпіонаті України серед еліти, який відбудеться через декілька тижнів у Львові. Бажаємо красуні та її наставникам вдалих виступів і перемог!