Зустріч з кращими боксерами Броварської громади

28 грудня 2023

20-26 листопада на базі Палацу спорту «Галичина» у Львові відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта) на призи срібного призера Олімпійських Ігор – Андрія Котельника та на честь Збройних Сил України.

Броварську громаду, у складі команди Київщини, представляли кращі вихованці Броварської школи боксу на чолі із ЗТУ Олександром Поліщуком. Броварські боксери здобули – три «золоті», одну «срібну» та чотири «бронзові» нагороди!

28 грудня, в переддень Нового 2024 року, Броварський міський голова Ігор Сапожко, заступник міського голови Олександр Резнік та керівництво Броварської міської федерації боксу зустрілися з переможцями, призерами чемпіонату та їх наставниками.

Міський голова привітав броварських боксерів та їх тренерів з перемогою, відзначивши, що завдяки їм Броварська школа боксу продовжує залишатися найкращою в Україні.

Значний внесок у розвиток місцевої Федерації боксу надають Почесний президент БМФБ Сергій Єрченко, президент БМФБ Сергій Ілюхін та відомий меценат спорту, підприємець Анатолій Артюх.

Вітання приймали боксери: Ельвін Алієв, Дмитро Ловчинський, Марія Ловчинська, Інна Супруненко, Андрій Лопушенко, Денис Біленький, Тарас Бондарчук та Алі Дагли, а також їх наставники: ЗТУ Олександр Поліщук, ЗТУ Сергій Катаєв, Ігор Цвітненко, Дмитро Ведмеденко та Арсен Бабаян.

Вітаємо броварських боксерів та їх наставників і бажаємо в новому 2024 році  чергових звершень і перемог!