Броварська міська бібліотека для дітей

21 жовтня 2023

Завідуюча – Туник Віра Василівна

м. Бровари, вул. М. Лагунової, 4

тел. (04594) 6-11-84

Електронна адреса: dut.book@ukr.net

Броварська міська бібліотека для дітей забезпечує впровадження у життя на території міста державної політики з векторних питань, в тому числі з питань розвитку бібліотечної справи, забезпечує реалізацію прав громадян на свободу доступу до всіх видів інформаційних бібліотечних послуг, сприяє відродженню кращих читацьких традицій.

Бібліотека створює умови для обслуговування дошкільників та учнів 1-9 класів, а також керівників дитячого читання, батьків, вчителів, бібліотечних працівників, студентів гуманітарних навчальних закладів. Колектив бібліотеки веде велику просвітницьку роботу, основним завданням якої є розвиток інтелектуального потенціалу дітей через популяризацію літератури різного тематичного спрямування.

Діяльність міської бібліотеки для дітей спрямована на виховання у дітей почуття національної свідомості, гідності, глибокої любові до рідного краю, збереження і розвиток мовних і культурних традицій, ознайомлення з національними обрядами та звичаями, популяризацію української книги, популяризації творчості класиків світової літератури. Основна діяльність бібліотеки направлена на формування, збереження та активне впровадження надбань вітчизняної та світової науки і культури.

Броварська міська бібліотека для дітей націлена на розвиток традиційних напрямів бібліотечної роботи, розширення зв'язків із навчальними закладами, установами та організаціями нашого міста, використання соціальних мереж, зокрема сторінки Міська бібліотека для дітей м. Бровари у Facebook як активного важеля інформаційного впливу на користувача та залучення до читання.

Колектив бібліотеки