Дитячо-юнацька спортивна школа з ушу та єдиноборств

11 жовтня 2023

Реконструкція спортивного комплексу проведена у 2019 році, перетворила його в сучасний та комфортний спортивний об’єкт. Проведено зовнішнє оздоблення фасаду будівлі з утепленням, капітально відремонтовано дах, облаштовано внутрішні та зовнішні мережі, повністю реконструйовано зал, трибуни, роздягальні та душові для спортсменів.

На базі спорткомплексу проводить свою роботу дитячо-юнацька спортивна школа з ушу та єдиноборств, діють секції та гуртки з акробатики, боксу, гандболу, тенісу, таїландського боксу, фехтування , футболу.

Спорткомплекс «Світлотехнік» є центром фізичної культури та спорту для жителів мікрорайону Торгмаш.

Дитячо - юнацька спортивна школа з ушу та єдиноборств готує спортивний резерв для збірної команди Київської області та України з УШУ. В школі працюють 11 досвідчених тренерів – викладачів .

У школі займаються 228 учнів. Вихованці ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту брали участь у змаганнях різного рівня.

На відділенні Ушу працюють досвідчені тренери-викладачі: Коваль А.М.- майстер спорту міжнародного класу (МСМКУ), ЗТУ, тренер вищої категорії. Чуканов О.В. – МСМКУ, ЗТУ, тренер вищої категорії. Чуканова Т.М. – МСУ,ЗТУ, тренер вищої категорії. Висовень Ю.А. – МСМКУ, ЗТУ, тренер вищої категорії. Рева Р.М. – МСМКУ, ЗМСУ тренер вищої категорії. Гащук А.С. – МСУ. Шкут А.О. – МСУ. Семенцова Н.О. – МСУ. Біла О.І. – МСМКУ, тренер першої категорії. Колісник О. С.– МСУ, Темна Л.В – МСМКУ,ЗМСУ.

11-17 травня 2022 року Чемпіонат Європи з ушу в м. Болгарія такі спортсмени як: Дідківський Марк, Федюченко Іван, Іванова Орина, Семенцова Наталія, Полторацька Яна, Колісник Марія, Чорний Олексій, Кондратенко Дмитро, Василенко Олександр, Іщенко Роман, Бабіч Вікторія, Печерська Варвара, Шинкаренко Володимир здобули призові місця.

11-15 липня 2022 Всесвітні Ігри Америка, такі спортсмени здобули призові місця: Рева Роман, Крисько Аліна та Полторацька Яна.

19-25 вересня 2022 року Чемпіонат Світу серед Університетів з ушу (Турція) здобули призові місця такі спортсмени як: Кирикович Ілля, Чорний Олексій, Полторацька Яна, Семенцова Наталія, Рева Роман, Морозьонкова Вероніка, Кірпель Артур, Люта Дар’я, Найда Богдан, Іщенко Роман, Бабіч Вікторія, Коваль Нікіта.

12 – 14 листопада 2022 року на чемпіонаті України з ушу серед дорослих, юніорів та юнаків м. Бровари, здобули призові місця такі спортсмени як: Дідківський Марк, Федюченко Іван, Іванова Орина, Семенцова Наталія, Полторацька Яна, Колісник Марія, Чорний Олексій, Кондратенко Дмитро, Василенко Олександр, Іщенко Роман, Бабіч Вікторія, Печерська Варвара, Шинкаренко Володимир .

4-8 грудня Дитячий чемпіонат Світу з ушу Індонезія приймали участь такі спортсмени: Шинкаренко Володимир, Крисько Аліна, Колісник Марія, Чуканова Кристина.

31 березня по 4 квітня 2023 року на чемпіонаті України з ушу серед дорослих, юніорів та юнаків м. Бровари, здобули призові місця такі спортсмени як: Найда Богдан, Федюченко Іван, Іванова Орина, Семенцова Наталія, Полторацька Яна, Крисько Аліна, Кирикович Ілля,Ковальов Микита, Чуканова Кристина, Колісник Марія, Чорний Олексій, Кондратенко Дмитро, Василенко Олександр, Іщенко Роман, Бабіч Вікторія, Печерська Варвара, Шинкаренко Володимир.

27 по 29 травня 2023 року на Кубку України з ушу (Таолу та традиційні комплекси, а також саньшоу) здобули призові місця такі спортсмени як: Найда Богдан, Федюченко Іван, Іванова Орина, Семенцова Наталія, Полторацька Яна, Крисько Аліна, Кирикович Ілля, Ковальов Микита, Чуканова Кристина, Колісник Марія, Чорний Олексій, Кондратенко Дмитро, Василенко Олександр, Іщенко Роман, Бабіч Вікторія, Заковоротна Марія, Фещенко Данііл, Коваль Софія, Шинкаренко Володимир.