Комунальне підприємство «Міський футбольний клуб «Бровари»

11 жовтня 2023

Комунальне підприємство «Міський футбольний клуб «Бровари» було засновано рішенням Броварської міської ради від 04 вересня 2019 року з метою розвитку дитячо – юнацького футболу, реалізації програм та заходів, спрямованих на розвиток футболу в місті Бровари.

Під керівництвом п’яти досвідчених, висококваліфікованих тренерів тренується 267 вихованців від 5 до 16 років.

Пільгові категорії дітей тренуються безкоштовно.

Тренування проходять на стадіоні в парку «Перемога» та на спортивному майданчику «Віночок» зі штучним покриттям, яке відповідає всім спортивним вимогам.

За 2022-2023 рік наші вихованці взяли участь у багатьох футбольних змаганнях різного рівня (від районних до всеукраїнських) і стали переможцями та призерами в таких футбольних турнірах і чемпіонатах як:

• Чемпіонат України;
  • Чемпіонат Київської області;
  • ЧЕМПІОНАТ БРОВАРЩИНИ;
  • "DYNAMO KYIV CUP – 2022" - присвячений 95-й річниці ФК "Динамо Київ";
  • "КУБОК НАДІЇ";
  • "FENIX CUP";
  • КУБОК БРОВАРЩИНИ;
  • ТУРНІР ДЮФЛ;
  • ЧЕМПІОНАТ ЛІВОБЕРЕЖЖЯ;
  • ДИТЯЧА ЛІГА ЧЕМПІОНІВ;
  • НОВОРІЧНИЙ КУБОК БРОВАРЩИНИ;
  • ТУРНІР ПАМ'ЯТІ ТРЕНЕРІВ "ДИНАМО КИЇВ"
  • ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР "МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ"

Наразі продовжуються чемпіонати Київської області та Літній Кубок України, де команди МФК "Бровари" беруть участь та на даний час займають позиції лідерів.

Вихованці нашого клубу наразі тренуються в футбольних академіях, таких як:

• «Динамо Київ»
  • ФК «Шахтар»
  • ФК «РУХ»
  • МФА «Мункач»
  • ФК «Лівий берег»

В своїй роботі наші тренери застосовують сучасний підхід до тренувального процесу, завдяки чому команди досягають значних результатів.

Ведеться постійна робота в напрямку розвитку клубу, покращення матеріально – технічної бази та розширення грального складу шляхом залучення до команд та виявлення талановитих і перспективних гравців