Комунальне некомерційне підприємство «Броварська стоматологічна поліклініка»

13 травня 2024

Адреса місця розташування дорослого відділення: місто Бровари, бульв. Незалежності, 10.

Телефон реєстратури: 098 276 55 85

Адреса місця розташування дитячого відділення: місто Бровари, вул. Ярослава Мудрого, буд. 47.

Телефон реєстратури: 099 041 51 70

Директор - Тесля Ірина Володимирівна

Основною метою діяльності Комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради Броварського району Київської області «Броварська стоматологічна поліклініка» є медична практика, спрямована на збереження, поліпшення та відновлення стоматологічного здоров’я населення, здійснення іншої діяльності у сфері охорони здоров’я, необхідної для належного забезпечення профілактики, діагностики і лікування захворювань порожнини рота, розвиток медичної бази шляхом технічного забезпечення.

До складу Комунального некомерційного підприємства Броварської міської ради Броварського району Київської області «Броварська стоматологічна поліклініка» входять доросле та дитяче відділення.