Комунальний заклад «Броварський краєзнавчий музей»

21 жовтня 2023

Тимчасово виконуючий обов’язки директора - Крепак Ігор Володимирович

м. Бровари, вул. Героїв України, 6.

Тел: (04594) 6-06-22

Е-mail: brov-muzeum@ukr.net

Керівник Броварського краєзнавчого музею

Колектив Броварського краєзнавчого музею

Комунальний неприбутковий культурно-просвітницький заклад, призначений для вивчення, збереження й популяризації локальних історико-культурних надбань Броварської територіальної громади та національної культурної спадщини українського народу.

Музей започатковано в 1981 році з ініціативи й зусиллями краєзнавця Анатолія Погребовського та за фінансової підтримки Броварської міської ради.

Статусу комунального закладу Броварському краєзнавчому музею надано рішенням сесії Броварської міської ради № 189-19-22 від 17.03.1998 р.

Засновник музею − Броварська міська територіальна громада в особі Броварської міської ради Броварського району Київської області.

Музей підпорядковується Управлінню культури, сім'ї та молоді Броварської міської ради Броварського району Київської області.

Повне найменування музею: Комунальний заклад "Броварський краєзнавчий музей" Броварської міської ради Броварського району Київської області. Скорочене найменування музею: КЗ "Броварський краєзнавчий музей" БМР БР КО.

Повна назва англійською мовою: Municipal Institution "Brovary Regional History Muzeum" of the Brovary City Council in Brovary District of Kyiv Region. Працівники музею надають екскурсійні послуги за експозиційними матеріалами, розміщеними в п'ятьох залах музею; виставкові послуги з екскурсіями за мистецькими творами, що експонуються у виставковій залі; консультаційні послуги краєзнавчого характеру; науково-консультаційні послуги вчителям та учням навчальних закладів у ході їхньої праці над науковими роботами в МАН; лекційні та консультаційні послуги з історії України, української літератури та мови, зокрема для переміщених осіб.