Дія

Державна допомога людям з інвалідністю

01 листопада 2023

Право на отримання посвідчення мають особи з інвалідністю з дитинства, діти з інвалідністю, особи, які не мають право на пенсію та особи з інвалідністю.

Посвідчення надається у відділі формування виплатних документів управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Героїв України, 18 м. Бровари кабінет 206, 209 тел. 6-01-39.

 

Цільова Програма «Турбота» на 2021-2025 роки

Грошова допомога надається сім’ям осіб з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах, зареєстроване місце проживання яких (фактичне місце проживання – для внутрішньо перемішених осіб) на території Київської області та середньомісячний сукупний дохід сім’ї (домогосподарства) не перевищує двох прожиткових мінімумів для вказаної категорії осіб станом на 1 січня року.

З допомогою необхідно звернутися до відділу координації надання соціальних послуг управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області (каб. 202) за адресою: м. Бровари, вул. Героїв України, 18. (тел. 04594 6-16-78).


Допомога на поховання

У разі смерті особи з інвалідністю з дитинства або дитини з інвалідністю члену її сім'ї або особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога на поховання в розмірі двомісячної суми державної соціальної допомоги.

Допомога надається згідно статті 15 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» та статті 12 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

За допомогою звертатися до відділу прийому управління соціального захист населення управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: вул. Героїв України, 18 м. Бровари кабінет 101, 105 тел. 6-09-48.


У разі смерті непрацюючій особі працездатного віку, а саме:

1) аспіранта, докторанта, клінічного ординатора, студента вищого навчального закладу I-IV рівня акредитації, що навчається за денною формою, учня професійно-технічного навчального закладу, якщо померлий не утримувався особою, застрахованою в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування; особи, яка перебувала на утриманні зазначених осіб;

2) дитини, на яку один з батьків (опікун, піклувальник, усиновитель), що не застрахований в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, отримував допомогу відповідно до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми";

3) особи, не застрахованої в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, яка отримувала на дитину допомогу відповідно до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" або Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" ;

4) особи, яка не досягла пенсійного віку та на момент смерті не працювала, не перебувала на службі, не зареєстрована у центрі зайнятості як безробітна;

5) особи, яка не має права на отримання пенсії або державної соціальної допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам" ;

6) особи, яка мала право на призначення пенсії або державної соціальної допомоги відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам" , але за життя таким правом не скористалася.

Допомога на поховання надається протягом шести місяців після смерті особи.

Реєстрація місця проживання на момент смерті померлої особи повинна бути на території Броварської міської територіальної громади Київської області.

За наданням допомоги звертитися у центр обслуговування «Прозорий офіс» за адресою: вул. Героїв України, 18 м. Бровари.

Мешканцю
Управління містом
Бізнес та інвестиції
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux