Дія

Гнєзненський повіт, Великопольське воєводство, Республіка Польща

30 жовтня 2023

Місто Бровари, займаючи активну проєвропейську позицію та керуючись незмінними принципами дружби, єдності та братерства, здійснює плідну співпрацю з регіонами близького та далекого зарубіжжя.

Гнєзненський повіт – адміністративна одиниця Великопольського воєводства з населенням біля 145 333 особи та площею 1255,02 км². Адміністративний центр – м. Ґнєзно. Міське населення становить 65%.

12 червня 2009 року було підписано Угоду про співпрацю між містом Бровари та Гнєзненським повітом, Великопольське Воєводство, Республіка Польща.

У 2010 році 30 представників установ та організацій м. Броварів взяли участь у міжнародному проєкті «Підтримка діяльності місцевих адміністрацій міста Броварів та Уманського району в Україні», який було розроблено Гнєзненським повітом.

У вересні 2011 р. представники міста Бровари виступили з доповіддю на Міжнародній конференції «Євросирітство» в м. Познань (Польща).

У 2014, 2015 та 2017 роках броварська молодь, представлена активістами Учнівської ради, брала участь у міжнародному проєкті «Польсько-українська молодіжна академія самоврядування», що проводився у місті Ґнєзно. Продовження проєкту відбувалося в Україні у 2018 та 2019 роках з метою обміну практиками самоврядування в Україні та Польщі, спілкування та налагодження дружніх стосунків. Представники польської молоді мали можливість пройти стажування у структурних підрозділах Броварської міської ради Київської області, доповни свої молодіжні центри та ради. Цікаво було порівняти і обговорити проблеми, які виникають у сфері їх діяльності як в Україні, так і в Польщі.

У вересні з нагоди святкування Днів Броварів ми традиційно приймаємо офіційні іноземні делегації, в тому числі і Гнєзненський повіт.

8-12 листопада 2021 року офіційна делегація з міста Бровари здійснила робочий візит до Гнєзненського повіту з метою відзначення Дня незалежності Республіки Польща та обговорення питань активізації дружніх відносин.

У 2017-2018 роках Гнєзненський повіт у Польщі та місто Бровари в Україні реалізували спільний проект «Історія музичного сусідства», який проводився у Гнєзненському повіті за участю учнів Броварських шкіл естетичного виховання (віком 14-18 років) та включав наступні етапи: колективне виконання музикальних номерів, аранжування, комбінована підготовка до концерту та, власне, сам гала-концерт для мешканців Гнєзненського повіту.

У серпні-вересні 2017 року група дітей броварських у складі 15 осіб, вихованці шкіл естетичного виховання Броварської міської дитячої музичної школи та Броварської міської дитячої школи мистецтв, взяли участь у ІІ етапі проєкту, який проходив у м. Ґнєзно.

З метою безпосереднього знайомства з учнями шкіл естетичного виховання, а також участі у благодійному фестивалі «Інна-Бровари» представники Гнєзненського повіту завітали до нашого міста у листопаді 2017 р. Обидві сторони зацікавлені в продовженні творчого проєкту і сподіваються на подальшу співпрацю в ІІІ етапі проєкту.

В експозиції музею Гнєзненський повіт презентовано копію Угоди про співпрацю між містом Бровари та Гнєзненським повітом Республіки Польща, кольоровий фотоальбом «Ґнєзно» 2009 року, фотоальбом М. Скжипковського «Наше Ґнєзно» 2002 року, карта Гнєзненського повіту, набір буклетів про цей повіт та сувенірна тарілка «Ґнєзно». 

Мешканцю
Управління містом
Бізнес та інвестиції
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux