Дія

Розклад руху с. Княжичі

04 грудня 2023

Маршрут 1

Княжицький ліцей (вул.Слави) – вул.Героїв України – вул. Г.Сковороди– вул..Київська – Княжицький ліцей (вул.Слави)

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

ЕТАЛОН, AI 0756 РН, 33 місця сидячих, 20 місць стоячих


Назви зупинок

Відправлення, год.хв.

Княжицький ліцей (вул.Слави)

7:45

вул.Героїв України - зупинка

7:50

вул.Г.Сковороди - зупинка

7:52

вул.Київська - зупинка

7:54

Княжицький ліцей (вул.Шкільна)

7:56


Маршрут 2

Княжицький ліцей (вул.Слави) - Княжицький ліцей - вул.Нова - вул.Лісова - вул.Свободи - вул.Соборності - вул. Преображенська – вул.Максименка- Княжицький ліцей (вул.Слави)

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

ЕТАЛОН, AI 0756 РН , 33 місця


Назви зупинок

Відправлення, год.хв.

Княжицький ліцей (вул.Шкільна)

8:00

вул. Нова (біля будинку 71)

8:05

вул. Лісова (перехрестя з вулицею Нова)

8:07

вул. Свободи (при виїзді на вулицю Соборності)

8:10

вул.Соборності (біля магазину Мрія)

8:12

вул.Преображенська (майдан) зупинка

8:15

вул.Максименка (кладовище) зупинка

8:17

Княжицький ліцей (вул.Слави)

8:20


Маршрут 3

Княжицький ліцей (вул.Слави) – станція Ялинка- Ялинка (базар) – вул.Садова,12 – вул..Ялинкова (водокачка) - зупинка Княжий двір – вул. Ювілейна (Київська) – вул..Київська (монастир)- вул.Максименка (майдан) - вул.Максименка (кладовище)- Княжицький ліцей (вул.Слави)

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

MANAI 6024 РI, 33 місця сидячих, 58 місць стоячих


Назви зупинок

Відправлення, год.хв.

Княжицький ліцей (вул.Слави)

7:40

Станція Ялинка

7:50

Ялинка базар

7:52

Вул. Садова,10

7:54

Вул. Ялинкова (водокачка)

7:56

Княжий двір

8:00

вул.Ювілейна -зупинка

8:02

вул.Київська (монастир)- зупинка

8:04

вул.Преображенська (майдан)- зупинка

8:06

вул.Максименка (кладовище) -зупинка

8:08

Княжицький ліцей (вул.Слави)

8:10


Маршрут 4

Княжицький ліцей – вул.Слави – вул. Максименка – вул. Преображенська – вул. Київська – вул. Ювілейна – Княжий двір – вул.Лагунової (зупинка Київська) – вул. Г.Сковороди – вул.Героїв України - Княжицький ліцей (вул.Слави)

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

MANAI 6024 РI, 33 місця сидячих, 58 місць стоячих


Назви зупинок

Відправлення, год.хв.

Княжицький ліцей (вул.Слави)

13:20

вул. Максименка (кладовище) - зупинка

13:22

вул. Преображенська (майдан)- зупинка

13:24

вул . Київська (монастир) -зупинка

13:26

вул.Ювілейна - зупинка

13:28

Княжий двір - зупинка

13:30

вул.Лагунової (зупинка Київська)

13:35

вул. Г.Сковороди

13:37

вул. Героїв України

13:39

Княжицький ліцей (вул.Слави)

13:45


Маршрут 5

Княжицький ліцей – вул. Київська – вул. Г.Сковороди- вул. Героїв України - вул.Преображенська (майдан) – вул.Соборності – вул.Свободи – вул.Лісна- вул.Нова – Княжицький ліцей (вул.Слави)

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

ЕТАЛОН, AI 0756 РН , 33 місце, 20 місць стоячих


Назви зупинок

Відправлення, год.хв.

Княжицький ліцей (вул.Слави)

14:15

вул. Київська

14:18

вул. Г.Сковороди

14:20

вул. Героїв України

14:22

вул.Преображенська (майдан)

14:30

вул.Соборності (магазин Мрія)

14:33

вул.Свободи

14:37

вул. Лісова (Алабама)

14:40

вул.Нова

14:42

Княжицький ліцей (вул.Слави)

14:50


Маршрут 6

Княжицький ліцей – вул.Слави – вул. Максименка – вул. Преображенська – вул. Київська – вул. Ювілейна – Княжий двір - Княжицький ліцей (вул.Слави)- вул.Ялинкова (водокачка) – вул.Садова,12 – Ялинка (базар) – Ялинка (станція) – Княжицький ліцей (вул.Слави)

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

MANAI 6024 РI, 33 місця сидячих, 58 місць стоячих


Назви зупинок

Відправлення, год.хв.

Княжицький ліцей (вул.Слави)

14:15

вул. Максименка (кладовище) - зупинка

14:17

вул. Преображенська (майдан)- зупинка

14:19

вул . Київська (монастир) -зупинка

14:21

вул.Ювілейна - зупинка

14:23

Княжий двір - зупинка

14:25

вул. Ялинкова (водокачка)

14:30

вул. Садова,10

14:32

Ялинка (базар)

14:34

Ялинка (станція)

14:36

Княжицький ліцей (вул.Слави)

14:50


Маршрут 7

Княжицький ліцей – вул.Слави – вул. Максименка – вул. Преображенська – вул. Київська – вул. Ювілейна – Княжий двір – вул.Лагунової (зупинка Київська) – вул. Г.Сковороди – вул.Героїв України - Княжицький ліцей (вул.Слави)

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

ЕТАЛОН, AI 0756 РН , 33 місце, 20 місць стоячих


Назви зупинок

Відправлення, год.хв.

Княжицький ліцей

15:30

вул. Максименка (кладовище) - зупинка

15:32

вул. Преображенська (майдан)- зупинка

15:34

вул . Київська (монастир) -зупинка

15:36

вул.Ювілейна - зупинка

15:38

Княжий двір - зупинка

15:40

вул.Лагунової (зупинка Київська)

15:45

вул. Г.Сковороди

15:47

вул. Героїв України

15:49

Княжицький ліцей (вул.Слави)

15:55


Мешканцю
Управління містом
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux