Дія

Розклад руху с. Требухів

04 грудня 2023

Маршрут 1

Требухівський ліцей - хутір Переможець - Дачі - вул.Довженка - вул.Будівєльників - м-н «Хуторок» - м-н «Жовтень» - вул.Героїв Азову - Требухівський ліцей

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

MERCEDES-BENZ, КА7044КС, 31 місце

Назви зупинок

Відправлення,

год.хв.

Требухівський ліцей

7:10

х.Переможець

7:20

Дачі

7:25

вул. Довженка

7:27

вул.Будівєльників

7:29

маг.Хуторок

7:31

маг.Жовтень

7:33

вул. Героїв Азову

7:38

Требухівський ліцей

7:45



Маршрут 2

Требухівський ліцей - вул.Шевченка - вул.Крайова - вул. Садова (дитяча площадка) - вул.Дьогтярина - вул.Садова (трансформатор) - Требухівський ліцей

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

MERCEDES-BENZ, КА7044КС, 31 місце сидячих, 47 місць стоячих

Назви зупинок

Відправлення,

год.хв.

Требухівський ліцей

7:45

вул.Шевченка №1

7:50

вул.Шевченка -вул Крайова (перехрестя)

7:52

вул Садова (дитяча площадка)

7:55

вул.Садова - вул.Дьоїтярина (перехрестя)

7:57

вул.Садова (біля трансформатора)

8:00

Требухівський ліцей

8:05



Маршрут 3

Требухівський ліцей - провул.Бориспільський - вул.Бориспільська (м-н «Грушка») - вул. Сомова - Требухівський ліцей

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

MERCEDES-BENZ, КА7044КС, 31 місце сидячих, 47 місць стоячих

Назви зупинок

Відправлення,

год.хв.

Требухівський ліцей

8:05

пров. Бориспільський 1 (Сонячне сяйво)

8:10

вул.Бориспільська (маг. Грушка)

8:12

вул. Сомова

8:14

Требухівський ліцей

8:20



Маршрут 4

Требухівський ліцей - вул.Шевченка - вул.Крайова - вул.Садова (трансформатор) - вул.Дьогтярина - вул. Садова (дитяча площадка) - вул.Бориспільська (м-н Грушка) - пров.Бориспільський 1 (Сонячне сяйво) - вул.Сомова - м-н «Жовтень» - м-н «Хуторок» - вул.Будівельників - вул.Довженка - хутір Переможець - Дачі - вул.Героїв Азову - Требухівський ліцей

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

MERCEDES-BENZ, КА7044КС, 31 місце сидячих, 47 місць стоячих

Назви зупинок

Відправлення,

год.хв.

Требухівський ліцей

14:20

вул.Шевченка

14:25

вул.Крайова - Шевченка (перехрестя)

14:27

вул.Садова (трансформатор)

14:30

вул.Садова - вул. Дьогтярина (перехрестя)

14:32

вул.Садова (дитяча площадка)

14:34

вул.Бориспільська (маг. Грушка)

14:42

пров. Бориспільський 1 (Сонячне сяйво)

14:44

вул. Сомова

14:46

маг.Жовтень

14:54

маг.Хуторок

14:56

вул.Будівельників

14:58

вул. Довженка

15:00

х.Переможець

15:10

Дачі

15:15

вул. Героїв Азову

15:25

Требухівський ліцей

15:30



Маршрут 5

Требухівський ліцей - вул.Шевченка - вул.Крайова - вул.Садова (трансформатор) - вул.Дьогтярина - вул. Садова (дитяча площадка) - вул.Бориспільська (м-н Грушка) - пров.Бориспільський 1 (Сонячне сяйво) вул.Сомова - м-н «Жовтень» - м-н «Хуторок» - вул.Будівельників - вул.Довженка - хутір Переможець - Дачі - вул.Героїв Азову - Требухівськии ліцей

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

MERCEDES-BENZ, КА7044КС, 31 місце сидячих, 47 місць стоячих

Назви зупинок

Відправлення,

год.хв.

Требухівський ліцей

15:30

вул.Шевченка

15:35

вул.Крайова - Шевченка (перехрестя)

15:37

вул.Садова (трансформатор)

15:40

вул.Садова - вул.Дьогтярина (перехрестя)

15:42

вул.Садова (дитяча площадка)

15:44

вул.Борисг ільська (маг. Грушка)

15:52

пров. Бориспільський 1 (Сонячне сяйво)

15:54

вул. Сомова

15:56

маг.Жовтень

16:04

маг.Хуторок

16:06

вул.Будівельників

16:08

вул. Довженка

16:10

х.Переможець

16:15

Дачі-

16:20

вул. Героїв Азову

16:25

Требухівський ліцей

16:30



Маршрут 6

Требухівський ліцей - вул.Шевченка - вул.Крайова - вул.Садова (трансформатор) - вул.Дьогтярина - вул. Садова (дитяча площадка) - вул.Бориспільська (м-н Грушка) - пров.Бориспільський 1 (Сонячне сяйво) вул.Сомова - м-н «Жовтень» - м-н «Хуторок» - вул.Будівельників - вул.Довженка - хутір Переможець - Дачі - вул.Героїв Азову - Требухівський ліцей

На період: постійно

Режим перевезень: щоденно (крім вихідних)

Автобус: марка, державний номерний знак, місткість:

MERCEDES-BENZ, КА7044КС, 31 місце сидячих, 47 місць стоячих

Назви зупинок

Відправлення,

год.хв.

Требухівський ліцей

17:00

вул.Шевченка

17:05

вул.Крайова - Шевченка (перехрестя)

17:07

вул.Садова (трансформатор)

17:10

вул.Садова - вул.Дьогтярина (перехрестя)

17:12

вул.Садова (дитяча площадка)

17:14

вул.Бориспільська (маг. Грушка)

17:22

пров. Бориспільський 1 (Сонячне сяйво)

17:24

вул. Сомова

17:26

маг.Жовтень

17:34

маг.Хуторок

17:36

вул.Будівельників

17:38

вул. Довженка

17:40

х.Переможець

17:45

Дачі

17:50

вул. Героїв Азову

18:00

Требухівський ліцей

18:05



Мешканцю
Управління містом
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux