Членам сімей загиблих військовослужбовців України

31 жовтня 2023

Члени сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України можуть звернутись за:

1. Отриманням посвідчення «Член сімї загиблого захисника чи захисниці України»

Сім’ї осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, смерть яких пов’язана з захистом Батьківщини, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України

Відповідно до статті 101 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» до сімей загиблих захисників чи захисниць України належать:

• батьки;
  • один із подружжя, який не одружився вдруге, незалежно від того, виплачується йому пенсія чи ні;
  • діти, які не мають (і не мали) своїх сімей;
  • діти, які мають свої сім’ї, але стали особами з інвалідністю до досягнення повноліття;
  • діти, обоє з батьків яких загинули або пропали безвісти;
  • утриманці загиблого (померлого), яким у зв’язку з цим виплачується пенсія.

2. Отриманням одноразової грошової допомоги до Дня захисника та захисниці України у розмірі одного прожиткового мінімуму

Особи, які мають статус та відповідне посвідчення «Член сім’ї загиблого захисника чи захисниці України»

3. Отриманням посвідчення на безкоштовний проїзд по м. Бровари та м. Бровари – м. Київ

4. Надання документів на матеріальну допомогу з обласного бюджету

Сім’ї осіб, які загинули (померли) під час участі в антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, смерть який пов’язана з захистом Батьківщини, брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

5. Отриманням послуг з професійної адаптації

Члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.

6. Отриманням грошової компенсації для придбання житла

Члени сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України.

7. Відшкодування витрат на поховання

Члени сімей загиблих (померлих) Захисників чи Захисниць України, що загинули під час участі в заходах щодо забезпечення відсічі збройної агресії російської федерації.

8. Отриманням пільг з оплати за житлово-комунальних послуг

Члени сімей загиблих (померлих ) учасників антитерористичної операції / операції Об'єднаних сил.

9. Наданням одноразової грошової допомоги одному із членів загиблого Захисника чи Захисниці України, які брали участь в антитерористичній операції/операції Об'єднаних сил або у заходах щодо забезпечення відсічі збройної агресії російської федерації, на вирішення соціально-побутових питань (в тому числі, на встановлення або відшкодування за встановлення надгробного пам'ятника) у розмірі 50,0 тис.грн.

Члени загиблого Захисника чи Захисниці України, які брали участь в антитерористичній операції/операції Об'єднаних сил або у заходах щодо забезпечення відсічі збройної агресії російської федерації та мають відповідне посвідчення.

З вищезазначених питань звертатись до управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: м. Бровари, вул. Героїв України 18, каб. 205, 207, тел. 6-02-40, 6-11-59.