Дія

Управління забезпечення діяльності

11 жовтня 2023

Адреса та контакти:

вул. Героїв України, 15, місто Бровари, Броварський район, Київська область, 07400

Начальник управління - Кузнєцов Костянтин Валентинович


Управління забезпечення діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області та її виконавчих органів (далі – Управління) – виконавчий орган Броварської міської ради Броварського району Київської області (далі – міська рада) без статусу юридичної особи.


До складу Управління входять:

 • відділ персоналу;

 • відділ матеріального забезпечення.


Метою Управління є ефективне кадрове, матеріально-технічне забезпечення діяльності міської ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради.

Управління очолює начальник, який в установленому законодавством порядку призначається на посаду і звільняється з посади міським головою.


Основні завдання управління забезпечення діяльності виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області та її виконавчих органів

 1. Забезпечення організації роботи, спрямованої на дотримання і виконання вимог Регламенту міської ради, Регламенту виконавчого комітету міської ради та її виконавчих органів, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови та інших актів, виданих керівниками виконавчих органів при виконанні покладених на них завдань та функціональних обов’язків.

 2. Сприяння взаємодії та зв`язкам міської ради з іншими органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади України.

 3. Реалізація державної політики у сфері служби в органах місцевого самоврядування та з питань трудового законодавства.

 4. Прогнозування розвитку персоналу міської ради, заохочення працівників до службової кар’єри, підвищення рівня їх професійної компетентності. Здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту.

 5. Матеріальне та технічне забезпечення структурних підрозділів виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області.

 6. Організація, координація кадрової роботи у виконавчих органах міської ради, її виконавчому комітеті, в основу якої покладено принципи демократичного добору і просування по службі за діловими якостями та професійною компетентністю, постійне навчання працівників, заохочення їх до службової кар'єри.

 7. Здійснення організаційної роботи щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування відповідно до вимог чинного законодавства.

 8. Підготовка необхідних документів та матеріалів для оформлення Подяк Броварського міського голови, Почесних грамот виконавчого комітету Броварської міської ради та інших видів заохочень.

 9. Підготовка технічних характеристик для проведення процедури закупівель товарів для забезпечення діяльності структурних підрозділів виконавчого комітету, супроводження укладення договорів з постачальниками і організаціями з ремонту комп’ютерної, копіювальної та оргтехніки, договорів на обслуговування ліфтів, постачання енергоносіїв, надання інших послуг для належного утримання адміністративних будівель.

 10. Організація та забезпечення проведення ремонтних робіт в адміністративних будівлях виконавчого комітету із залученням підрядних організацій.

 11. Забезпечення зберігання майна виконавчого комітету, яке не використовується.

 12. Підготовка документів (висновки, довідки) на списання основних засобів, в т.ч. малоцінних необоротних матеріальних активів та іншого майна, в яких немає потреби (які не придатні для подальшого використання).


Управління у своїй діяльності керується Конституцією України, Кодексом Законів про працю України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про статус депутатів місцевих рад» та іншими законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України та центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, іншими нормативно-правовими актами, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, Регламентом міської ради, Регламентом виконавчого комітету міської ради та її виконавчих органів.


Мешканцю
Управління містом
Бізнес та інвестиції
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux