Управління культури, сім'ї та молоді

11 жовтня 2023

Адреса та контакти:

Місцезнаходження управління: 07400, Київська обл., Броварський район, м. Бровари, бульв. Незалежності, 4.

Юридична адреса: 07400, Київська обл., Броварський район, м. Бровари, вул. Героїв України, 15.

E-mail: uksm_bmr@ukr.net

Начальник управління – Ярмоленко Аліна Анатоліївна

Метою Управління культури, сім’ї та молоді є збереження та популяризації національного і культурного надбання, створення конкурентоспроможного мистецького середовища задля розвитку культурного простору Броварської міської територіальної громади, розвиток бібліотечної справи та надання населенню якісних послуг у сфері сімейної і молодіжної політики, шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних закладів, установ та організацій.

Діючі комісії при управлінні

• Комісія по визначенню кандидатур на призначення студентської премії міського голови кращим студентам Броварської міської територіальної громади
  • Комісія по визначенню кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Послуги, що надаються управлінням