Управління цифровізації та інформаційно-комп`ютерних технологій

11 жовтня 2023

Адреса та контакти:

07400, Київська обл., Броварський район, м. Бровари, вул. Героїв України, 15.

Тел.: (04594) 7-23-07

E-mail: brovary.digital@gmail.com, info_connect_bmr@gmail.com

Начальник управління – Куліш Ірина Миколаївна

Метою Управління є впровадження процесів цифрової трансформації, технічна підтримка та програмний супровід, ефективне інформаційне та аналітичне забезпечення діяльності міської ради, її виконавчого комітету.

Основні завдання управління:

- Забезпечення організації роботи, спрямованої на дотримання і виконання вимог Регламенту міської ради, Регламенту виконавчого комітету та інших виконавчих органів, рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови та інших актів, виданих керівниками виконавчих органів при виконанні покладених на них завдань та функціональних обов’язків.

- Сприяння взаємодії та зв`язкам міської ради з іншими органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади України.

- Реалізація державної політики у сфері інформації та зв’язків з громадськістю.

- Забезпечення висвітлення в засобах масової інформації діяльності міської ради, міського голови, виконавчих органів міської ради та їх посадових осіб.

- Здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури Броварської міської територіальної громади, сприяння в здійсненні з боку міської ради політики відкритості і забезпечення права громадян на доступ до інформації про діяльність міської ради, виконавчого комітету та Броварського міського голови.

- Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Управління. З цією метою призначається особа, відповідальна за виконання вищезазначеного напрямку роботи, про що зазначається в посадових обов’язках такого працівника.

До складу Управління входять:

- відділ інформаційної політики та зв’язків з громадськістю;

- відділ технічної підтримки та інформації.