Броварська спортсменка стала чемпіонкою України з карате

27 серпня 2024

24-25 серпня в Києві відбувся чемпіонат України серед кадетів, юніорів і молоді, яку проводить Ukrainian Karate Federation. У змаганнях, що пройшли в легкоатлетичному манежі, взяли участь 450 спортсменів із 15 областей та 60 клубів нашої держави.

Попри важкі умови воєнного часу, турнір був чудово організований – завдяки керівництву київського клубу «Сен-Бін» (Дмитро Сіраковський). Широке представництво, чудові спортивні якості, конкурентність боротьби, суддівська робота відповідали організації арени, змагальної та розминочної зон, усіх сервісів.

До першої трійки підсумкової таблиці, де загалом є спортсмени 34-х клубів, увійшли «Лідер» (Чернівці, 8 золотих, 3 срібні, 6 бронзових), «Чемпіон» (Київ, 7 золотих, 6 срібних, 2 бронзові) та «Юніон» (Львів, 4 золоті, 7 срібних, 8 бронзових).

Свій внесок в доробок київського СК «Чемпіон» зробила й представниця Броварської громади Валерія Сергаєва, яка стала чемпіонкою у ваговій категорій 50кг в розділі куміте (двобій) серед молоді.

Наші вітання чемпіонам, призерам, їх тренерам!

Турнір став першим етапом відбору до збірної команди України. Хто буде представляти Україну на молодіжному чемпіонаті світу в Італії (Венеція, 9-13 жовтня), стане відомо після другого етапу відбору, який пройде у місті Рієка (Хорватія) 6-8 вересня.