Чергова бізнес-зустріч на крафтовому підприємстві ТОВ «Віво-Актив»
В рамках ініціативи Центру підтримки бізнесу Броварської міської ради 14 травня відбулась чергова бізнес-зустріч на крафтовому підприємстві ТОВ «Віво-Актив». Директорка з виробництва розповіла про продукцію, яку виготовляє підприємство, поділилась історією створення виробництва якісного, корисного продукту – бактеріальної закваски VIVO, що в подальшому використовується для виготовлення широкого асортименту кисломолочних продуктів. Також повідомила про освоєння нового виду продукції - шоколадної пасти з горіхами, для виробництва якої використовується лише натуральна сировина, без штучних барвників і консервантів та замінник цукру для тих, хто його не вживає. Продукція, яка виготовляється на підприємстві є справжнім задоволенням для прихильників здорового харчування, вона поєднує в собі користь натуральних інгредієнтів та неперевершений смак.
Учасники познайомились з технологічним процесом виготовлення закваски та шоколадної пасти.
Щороку на підприємстві проводиться аудит на відповідність продукції міжнародним стандартам якості та безпеки, бо продукція не тільки реалізується на внутрішньому ринку, але успішно експортується на міжнародний ринок.
ТОВ «Віво-Актив» працює, не зважаючи ні на що. Втім настрій не той, але відшукують можливості, вдосконалюються, набувають нових знань, щоб не лише долати перешкоди, а й бути цікавими в сучасному світі. Колектив на підприємстві стабільний, сумлінно та з відповідальністю ставиться до виконання своїх обов’язків.
Під час зустрічі відбулось жваве обговорення. Та на завершення учасники отримали цінні поради щодо ефективного управління персоналом та збереження колективу.
Започаткована ініціатива буде продовжуватись і надалі!