Дія

Чергові перемоги броварських легкоатлетів

02 липня 2024

28 - 30 червня, у Львові, на стадіоні «Скіф» відбувся чемпіонат України-2024 з легкої атлетики, який був останнім відбірковим стартом на Олімпійські ігри та молоді і Командного чемпіонату України з багатоборства серед дорослих та молоді. Усього за медалі змагались 491 атлет та атлетка із 24 регіонів України. Серед них і легкоталети Броварської громади, які виступали в складі команди Київщини.

5 нагород у змаганнях дорослих та 6 нагород у змаганнях серед молоді вибороли наші спортсмени!

Представниця Броварів, штовхальниця ядра Ольга Голодна виграла з найкращим результатом поточного сезону 16,16м.

На п’єдесталі пошани у Львові компанію штовхальниці склав 10-місячний синочок, якого атлетка й досі годує.

Серед чоловіків у змаганнях з метання спису своє лідерство підтвердив броварчанин Артур Фельфнер. У четвертій спробі спортсмену вдалось показати результат 81.31 м, який і забезпечив йому «золото» чемпіонату України. Друге місце посів його товариш, ще один броварський легкоатлет Євген Деулін 69.91м, встановивши особистий рекорд. Їх результати стали зрозуміло кращими й в змаганнях серед молоді.

20-річний Фельфнер метає за 80 метрів вже на своєму шостому турнірі поспіль. Артур представлятиме країну і наш край на Олімпійських іграх-2024 в Парижі, куди він відібрався за особистим рейтингом World Athletics.