Чудова перемога броварської багатоборки Юлії Лобан на змаганнях в Таллінні
![](417577333_890685646182096_3086870146075260968_n.jpg)
Минулими вихідними в столиці Естонії, Таллінні, відбулися представницькі, міжнародні змагання серед багатоборців. В складі команди України була представлена вихованка Броварської легкоатлетичної школи Юлія Лобан.
Ці змагання завершилися першим місцем і особистим рекордом броварської легкоатлетки.
Юлія Лобан набрала рекордну для себе суму за п’ятиборство (4537 очок), виконала норматив МСМК і зробила великий крок до участі в чемпіонаті світу в приміщенні (1-3 березня, Глазго).
Юлія почала змагання з результату 8.56 с на 60-метрівці з бар’єрами, після цього стрибнула у висоту на 1.76 м, штовхнула ядро на 15.24 м, а потім, наблизившись до особистого рекорду зі стрибків у довжину (6.11 м), так само наблизилася і до перемоги в Таллінні. От тільки одна з головних суперниць, шведка Б’янка Салмінг, досить непогано бігає 800-метрівку, тож перше місце українки було не таким уже й беззаперечним. Проте налаштування й підтримка особистої тренерки Олени Ступаченко та головного тренера з багатоборства Олексія Касьянова допомогли Юлії Лобан не лише втримати лідерство за підсумками п’яти видів, а й показати досить високий як для себе результат – 2:18.44 хв.
Вітаємо броварську багатоборку та її наставницю, Олену Ступаченко з чудовим результатом і бажаємо нових успіхів!