Чудова перемога броварської багатоборки Юлії Лобан на змаганнях в Таллінні

06 лютого 2024

Минулими вихідними в столиці Естонії, Таллінні, відбулися представницькі, міжнародні змагання серед багатоборців. В складі команди України була представлена вихованка Броварської легкоатлетичної школи Юлія Лобан.

Ці змагання завершилися першим місцем і особистим рекордом броварської легкоатлетки.

Юлія Лобан набрала рекордну для себе суму за п’ятиборство (4537 очок), виконала норматив МСМК і зробила великий крок до участі в чемпіонаті світу в приміщенні (1-3 березня, Глазго).

Юлія почала змагання з результату 8.56 с на 60-метрівці з бар’єрами, після цього стрибнула у висоту на 1.76 м, штовхнула ядро на 15.24 м, а потім, наблизившись до особистого рекорду зі стрибків у довжину (6.11 м), так само наблизилася і до перемоги в Таллінні. От тільки одна з головних суперниць, шведка Б’янка Салмінг, досить непогано бігає 800-метрівку, тож перше місце українки було не таким уже й беззаперечним. Проте налаштування й підтримка особистої тренерки Олени Ступаченко та головного тренера з багатоборства Олексія Касьянова допомогли Юлії Лобан не лише втримати лідерство за підсумками п’яти видів, а й показати досить високий як для себе результат – 2:18.44 хв.

Вітаємо броварську багатоборку та її наставницю, Олену Ступаченко з чудовим результатом і бажаємо нових успіхів!