Малеча з дитячого літнього табору "Н-равлики"

07 червня 2024

Сьогодні до міської ради завітали незвичайні гості - малеча з дитячого літнього табору "Н-равлики", який вже не перший рік функціонує завдяки піклуванню громади Парафії Матері Божої Неустанної Допомоги римо-католицької церкви.

Серед  юних відвідувачів не тільки броварчани, але й переселенці з різних куточків України, які зараз разом зі своїми батьками налагоджують нове життя у Броварах. Більшість малюків - з Харківщини, Сумщини, Херсонщини, Луганщини.

Діти з цікавістю пройшлися коридорами міської ради, побували в сесійній залі, а потім і в кабінеті міського голови.

Емоції від спілкування з дітьми - найкращі , адже дитячі посмішки, непідробна  цікавість та щирі відгуки справді надихають на життя та роботу.

Вдячні за візит сестрі Марті, пані Марині П"янковій та усім діткам, хто завітав сьогодні до міської ради.

Гарного літнього відпочинку та нових цікавих зустрічей!