Нагороди броварських спортсменів на Паралімпійських іграх-2026
В італійських Мілані та Кортіні-д'Ампеццо з 6 по 15 березня проходили Зимові Паралімпійські ігри-2026, на яких Україну представляли 25 атлетів-паралімпійців та 10 спортсменів-гайдів у чотирьох видах спорту: біатлоні, лижних перегонах, гірськолижному спорті та сноубордингу.
Серед них і троє спортсменів Броварської громади — багаторазова переможниця і призерка Паралімпійських ігор Олександра Кононова та два спортсмени-лідери: Олександр Ніконович (обоє представляли Київську область) і Артем Казарян (місто Київ).
Олександр Ніконович та Артем Казарян — вихованці відділення лижних гонок ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (тренери — заслужені тренери України Микола Кузьмук та Роман Кузьмук).
Усього українці виграли 19 нагород: 3 золоті, 8 срібних та 8 бронзових, з якими посіли 7 місце в неофіційному медальному заліку.
11 українських параатлетів повертаються додому не з порожніми руками, адже здобули щонайменше одну нагороду. При цьому одразу 5 українських паралімпійців стали мультимедалістами Мілана-Кортіни-2026, а Павло Баль вписав своє ім’я в історію як перший українець, який здобув медалі на літніх і зимових Паралімпійських іграх.
Майже всі медалі українці виграли в біатлоні, ще тричі наші спортсмени підіймалися на п’єдестал у лижних перегонах. Одна з нагород — спільна: Олександра Кононова, Людмила Ляшенко, Тарас Радь та Павло Баль стали срібними призерами змішаної лижної естафети.
В активі броварських спортсменів-паралімпійців шість медалей найвищого ґатунку — 1 золота, 1 срібна та 4 бронзові. 
Найбільше завоювала Олександра Кононова:
1 місце — спринт (біатлон);
2 місце — змішана естафета (лижні перегони);
3 місце — спринт-персьют (біатлон);
3 місце — індивідуальна гонка (біатлон);
3 місце — 20 км (лижні гонки).
В активі Дмитра Суярка і броварчанина Олександра Ніконовича (спортсмена-лідера) — бронза в індивідуальній гонці з біатлону.
Артем Казарян разом із лижницею Оксаною Шишковою мають в активі два шостих місця, які вони посіли у біатлонному спринті та гонці на 20 км у паралижних перегонах.
Вітаємо українських і броварських паралімпійців та бажаємо нових перемог і успіхів!