Нагородження кращих спортсменів Броварської громади

09 листопада 2023

Броварська громада завжди була центром спортивного життя Київщини та України. Тут виховано сотні чемпіонів турнірів та змагань найвищого ґатунку. Сьогодні, 9 листопада, в малій залі виконкому Броварської міської ради відбулося урочисте нагородження кращих із них - тих, хто цього року ставав переможцем чи призером чемпіонатів світу і Європи, етапів Кубку світу і континенту та представницьких міжнародних турнірів.  Кращі з кращих отримали грошові премії коштом місцевого бюджету.

Сертифікати на 10 та 30 тисяч гривень представникам спортивної еліти громади вручили Броварський міський голова Ігор Сапожко та начальник відділу фізичної культури та спорту Дмитро Рожков.

У вітальному слові міський голова подякував спортсменам за їх внесок у справу  боротьби проти російського агресора, адже вони своїми перемогами на міжнародній арені доносять до світової спільноти правду про війну в Україні, цим заохочуючи наших партнерів та союзників до ще більшої допомоги нашій країні, яка протистоїть вселенському злу і стоїть на сторожі демократії в Європі та світі.

Цього дня було відмічено вихованців: СК «Гладіатори», СК «Світ боксу» та СК «Патріот» (відділення боксу ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради) – за досягнення в боксі; СК «Атлет» (ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради), СК «Будокан», Броварської міської федерації кіокушинкай карате, СК «Сокіл» та СК «Воїн» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради) - за досягнення в різних видах єдиноборств; ДЮСШ з ушу та єдиноборств Броварської міської ради; кращих представників параолімпійського спорту  - Олексій Федина, Ілля Яременко, Людмила Даниліна та Олександр Ніконович, греблі – Сергій Гринь та Анастасія Іванченко; підводного спорту – Артур Артамонов, боротьби – Аліна Грушина; легкоатлетичне багатоборство – Юлія Лобан та інші. Загалом було премійовано 58 чоловік.

Вітаємо нагороджених, їх наставників та бажаємо й надалі нас радувати своїми чудовими виступами на міжнародних аренах!