Національна премія Ukrainian Enterprise Promotion Awards 2024

24 травня 2024

За ініціативи Міністерства економіки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Офісом з розвитку підприємництва проводиться відбір учасників для нагородження національною премією Ukrainian Enterprise Promotion Awards 2024 за внесок у розвиток малого та середнього підприємництва.

UEPA – це український національний етап відбору кандидатів на участь у європейській премії European Enterprise Promotion Awards (EEPA). Премією EEPA будуть нагороджені ініціативи, що сприяють розвитку малого та середнього підприємництва.

Номінації премії UEPA 2024 проводяться за такими напрямками:

• сприяння підприємницького духу;
  • інвестування в підприємницькі навички;
  • підтримка цифрових технологій підприємств;
  • покращення бізнес-середовища та підтримка інтернаціоналізації бізнесу;
  • підтримка сталої трансформації;
  • відповідальне та інклюзивне підприємництво;
  • гран-прі (не дозволяє конкурувати за участь у європейській частині конкурсу).

Учасниками можуть бути:

• національні організації;
  • регіони, громади, великі та малі міста;
  • ініціативи державно - приватного партнерства (між органами влади та підприємцями);
  • освітні програми;
  • бізнес - організації (МСП подаються лише за напрямком «відповідальне та інклюзивне підприємництво», проєкти яких не є основною діяльністю підприємства);
  • транскордонні ініціативи.

Два переможці UEPA візьмуть участь у церемонії нагородження EEPA на Європейській асамблеї МСП в Угорщині в листопаді 2024 року.

Кінцевий термін подання заявок на UEPA: 30 червня 2024 року.

Заповнення аплікаційної форми для участі та детальніше за посиланням: https://business.diia.gov.ua/eepa-awards-ukraine-2024

Інструкція щодо участі за лінком: https://business.diia.gov.ua/uploads/7/39822-instrukcia_sodo_ucasti_v_nacional_nij_uepa_ta_evropejs_kij_premiah_eepa_za_vnesok_u_rozvitok_pidpriemnictva.pdf

У разі виникнення питань звертатись до координаторів проєкту, контактні дані: eepa2024@me.gov.ua, +38 (044) 596 68 42.