Томас МакНамара – мер міста Рокфорд, Сполучені Штати Америки

21 березня 2024

У червні 2022 року Томас МакНамара був нагороджений Почесною відзнакою Броварської міської ради «Знак Пошани» І ступеня з метою відзначення за особливі заслуги у справі соціального захисту, підтримки та надання гуманітарної допомоги Броварській міській територіальній громаді з початком військової агресії російською федерацією на території України.

Мер Том МакНамара зайняв посаду 41-го мера Рокфорда 1 травня 2017 року. Він був переобраний 6 квітня 2021 року і склав присягу на другий термін 3 травня 2021 року.

До того, як стати мером, Том чотири роки служив громаді як 3-й олдермен приходу, представляючи виборців на східній і західній сторонах Рокфорда, а також у центрі міста. Як мер, Том зосередився на розробці та реалізації планів щодо зниження рівня злочинності, розвитку поліцейських технологій та навчання, зміцнення районів і шкіл та заохочення економічного розвитку, працював над зниженням податку на майно міста.

Серед загальних досягнень мера Макнамари та його команди:

• Очолював команду, яка в цілому знизила рівень насильницьких злочинів на 16 відсотків.
  • Створено Офіс міського голови з питань насильства в сім’ї та запобігання торгівлі людьми.
  • Відкрив єдиний у штаті Центр сімейного миру для підтримки постраждалих від DV/HT.
  • Запровадив найбільші програми капітального вдосконалення (CIP) в історії міста для покращення вулиць, мостів та інфраструктури Рокфорда.
  • Рекапіталізував партнерство з 10 банками Корпорації розвитку громади Північного Іллінойсу (RLDC), щоб надати 4 мільйони доларів на підтримку власників малого бізнесу.
  • Знижував податок на майно міста щороку з моменту вступу на посаду. Ставка податку нині становить 2,9 відсотка, що на 3,3 відсотка менше, ніж у 2019 році.

Мер Макнамара входить до багатьох рад по всій громаді, включаючи Раду керівництва Alignment Rockford, Координаційну раду кримінального правосуддя, Робочу групу з відновлення громад Іллінойсу, Раду директорів Муніципальної ліги Іллінойсу, команду бюджету та інновацій Дж. Б. Прітцкера, Кокус столичних мерів, економічний розвиток району Рокфорд. Рада директорів Ради, Національна асоціація сприяння розвитку кольорових людей та Рада зі зв’язків з робочою силою.

Мер є випускником католицької середньої школи Бойлана в Рокфорді. Він отримав ступінь бакалавра наук із соціології та кримінології та ступінь магістра некомерційного адміністрування в Університеті Джона Керролла в Клівленді. Він і його дружина Сара живуть з двома дітьми в районі Черчілльс-Гроув.