Дія

Корисна інформація для ВПО

19 січня 2024
 • Рада з питань внутрішньо переміщених осіб

З метою створення консультативно-дорадчого органу у реалізації місцевої політики у сфері забезпечення захисту справ та інтересів внутрішньо переміщених осіб та ефективної адаптації і інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громаді рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 28.11.2023 року № 1007 (зі змінами) створено та затверджено склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Броварської міської ради Броварського району Київської області (Рада).

04 січня 2024 року на засіданні установчих зборів членами Ради було обрано голову Ради, заступника голови Ради та секретаря Ради.

Контакти: Голова Ради – Анастасія Третяк моб. - 050-702-48-47;

Заступник голови Ради-Оксана Гуркіна -моб. 066-611-13-73;

Секретар Ради – Тетяна Удовіченко – моб. 099-073-27-33. • Де отримати гуманітарну допомогу?

Продуктовий або гігієнічний набір (одноразово) за наявності, одяг та взуття (бувші у використанні) для дітей та дорослих можливо отримати в Броварській міськрайонній організації «Товариство Червоного Хреста України» за адресою: м. Бровари, бульв. Незалежності, буд. 8 Б, тел. (04594) 6-14-65.

Години роботи: понеділок – п’ятниця: з 9.00 до 15.00

обідня перерва: з 12.00 до 13.00

Для отримання одноразової допомоги з собою необхідно мати оригінали довідок ВПО всієї родини.


Також гуманітарна допомога у вигляді вживаного одягу та взуття видається за адресою: м. Бровари, вул. Героїв України, буд. 12.

Години роботи: вівторок та четверг: з 9.00 до 16.00

обідня перерва: з 12.00 до 12.45


 • Соціальні послуги для внутрішньо переміщених осіб

Згідно Порядку організації надання соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587, особи/сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, що негативно впливають на життя, які особа/сім’я не може подолати самостійно, мають право на отримання соціальних послуг. Внутрішньо переміщеним особам соціальні послуги надаються безкоштовно.

В Броварській міській територіальній громаді функціонують такі надавачі соціальних послуг комунальної форми власності, як :


 • Броварський міський територіальний центр соціального обслуговування Броварського району Київської області, що надає соціальні послуги особам, які перебувають в складних життєвих обставинах або мають ризик потрапити в такі обставини через: інвалідність, похилий вік, стан здоров’я, часткову втрату рухової активності, самотню старість.

Перелік соціальних послуг:

 • консультування;
 • представництво інтересів;
 • соціальна адаптація;
 • догляд вдома;
 • догляд стаціонарний;
 • денний догляд;
 • натуральна допомога;
 • транспортні послуги.

Адреса: м. Бровари, вул. Героїв України, буд.8-А.

Контактний телефон: 0673200106, (04594)4-75-00.


 • Центр соціальних служб Броварської міської ради Броварського району Київської області, в якому можна отримати соціальні послуги особам, що потерпають від домашнього насильства чи потрапили в ситуацію торгівлі людьми, потребують підтримки у вихованні дітей, виховують дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, потребують психологічної підтримки.

Перелік соціальних послуг:

 • інформування;
 • консультування;
 • представництво інтересів;
 • соціальна адаптація;
 • посередництво;
 • соціальна профілактика;
 • догляд та виховання дітей в умовах, наближених до сімейних;
 • соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;
 • соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;
 • екстрене (кризове) втручання;
 • соціальна інтеграція та реінтеграція;
 • натуральна допомога;
 • переклад жестовою мовою.

Адреса: м. Бровари, бульв. Незалежності, буд.2.

Контактний телефон: (04594)6-11-86, (04594)4-61-64.


 • Міський центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Броварської міської ради Броварського району Київської області, що надає комплексні реабілітаційні (абілітаційні) послуги дітям з інвалідністю, дітям віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, особам з інвалідністю віком від 18 до 23 років.

Перелік соціальних послуг:

 • денний догляд;
 • денний догляд дітей з інвалідністю.

Адреса: м. Бровари, вул. Героїв України, 8-А.

Контактний телефон: (04594)4-61-80.


Інформацію з питань надання соціальних послуг можна отримати в управлінні соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: м. Бровари, вул. Героїв України, буд. 18, каб. 202, тел. 04594-6-16-78.


Експериментальний проект з надання соціальних послуг для внутрішньо переміщених осіб 

Порядком реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248, передбачено безкоштовне надання на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» соціальних послуг: надання притулку (тривалість надання послуги одній особі - не більш як шість місяців); підтримане проживання; догляд стаціонарний (не більш як 50 особам); соціальна адаптація.

Право на отримання соціальних послуг у межах реалізації експериментального проекту мають особи похилого віку, особи з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, в тому числі під час обов’язкової евакуації, або в яких житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження та інформація про яке підтверджується відомостями Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації. Обов’язковою умовою надання соціальних послуг є наявність довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Для отримання соціальних послуг особі, яка їх потребує, потрібно звернутися до управління соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: м. Бровари, вул. Героїв України, буд. 18, каб. 202, тел. 04594-6-16-78.


 • Компенсація витрат за безоплатне розміщення ВПО (Прихисток)

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 333 (зі змінами) затверджено Порядок компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб (далі – компенсація).

Компенсація надається фізичним особам – громадянам України, які є власниками житла або їх представниками, наймачами (орендарями) житла державної або комунальної власності, спадкоємці, які прийняли спадщину, і безоплатно розміщували у своїх житлових приміщеннях внутрішньо переміщених осіб, крім осіб, з якими вони пов'язані родинними відносинами, споріднення яких засноване на шлюбі та кровному рідстві (чоловік, дружина, батько, мати, діти, онуки, зокрема повнолітні), для покриття витрат, пов'язаних з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб:

 • що перемістилися з територій, на яких ведуться бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, інформація про які є складовою частиною переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією;
 • житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок пошкодження, інформація про яке внесена до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, або щодо якого подано документальне підтвердження від органів місцевого самоврядування факту пошкодження/знищення нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.


Сума компенсації за кожен людино-день становить 14,77 гривень.

Виплати компенсацій здійснюються за рахунок організацій, зокрема, міжнародних.


Для отримання компенсації особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, зобов’язана не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати повідомлення за формою згідно з додатком 1 до центру обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Героїв України, буд. 18.

Повідомлення подається в паперовій або електронній формі на електронну адресу info@brovary-rada.gov.ua .

У разі подання повідомлення в паперовій формі особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, подає інформацію згідно з додатком 1 про себе та кожну з розміщених осіб із пред’явленням підтвердних документів:

 • копія паспорта, копія ідентифікаційного коду, копія права власності, реквізити власної банківської картки – особи, що подає на компенсацію;
 • копія паспорта, копія ідентифікаційного коду, копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи – всіх розміщених внутрішньо переміщених осіб.

У разі подання повідомлення в електронній формі до такого повідомлення додаються електронні копії (фотокопії або сканкопії) вищезазначених документів, що підтверджують подану інформацію.

Особа, що розмістила внутрішньо переміщених осіб, не пізніше ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця щомісяця подає до центру обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області заяву за формою згідно з додатком 2.

Заява подається в паперовій або електронній формі на вищезазначену електронну адресу.

Особи, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, також зобов’язані в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати повідомлення згідно з додатком 1 разом з інформацією про зміну переліку осіб, розміщених у житловому приміщенні, із зазначенням можливості у подальшому розміщувати внутрішньо переміщених осіб у такому приміщенні.

 

 • Проживання внутрішньо переміщених осіб в модульному містечку

На території Броварської міської територіальної громади знаходиться модульне містечко, яке призначено для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, що втратили житло внаслідок військових дій.

Місця в тимчасових спорудах в даному модульному містечку надаються внутрішньо переміщеним особам, які перебувають на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб у межах території Броварської міської територіальної громади в управлінні соціального захисту населення Броварської міської ради Броварського району Київської області.

Для розгляду питання щодо отримання місця у тимчасових спорудах в модульному містечку на території громади необхідно подати заяву до відділу документообігу та звернень громадян Центру обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: Київська обл., м. Бровари, вул. Героїв України, буд. 18.

Для отримання більш детальної інформації Ви можете звернутися до адміністрації модульного містечка за телефоном: +38 067 101 92 48.

Мешканцю
Управління містом
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux