Відділ з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії з правоохоронними органами

11 жовтня 2023

Адреса та контакти:

вул. Героїв України, 15, місто Бровари, Броварський район, Київська область, 07400

Тел.: (04594) 6-09-91

E-mail: vnsbrovary@ukr.net

Начальник відділу - Довгань Василь Григорович

Відділ є органом управління Броварської міської субланки Броварської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області, який утворено з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання виникненню цих ситуацій та реагування на них.

Рішенням виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 30.03.2021 року № 215 «Про утворення комісії виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» створена комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Броварської міської ради Броварського району Київської області у складі 23 осіб. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій є постійно діючим органом, який утворюється виконавчим комітетом Броварської міської ради Броварського району Київської області для координації діяльності виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій, пов’язаної із забезпеченням техногенно- екологічної безпеки, захисту населення і територій від наслідків надзвичайних ситуацій, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і реагування на них.