Дія

Зарахування дітей з числа ВПО до закладів освіти

28 листопада 2023

Зарахування до закладів загальної середньої освіти

Влаштування дітей з числа внутрішньо переміщених осіб відбувається відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367 (далі – Порядок).

Законний представник дитини звертається з відповідною заявою до закладу загальної середньої освіти та надає перелік документів визначених пунктами 4, 5 розділу І Порядку:

1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (за наявності);

4) довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

5) висновок ІРЦ (для дітей з особливими освітніми потребами).

 

Реєстрація до закладів дошкільної освіти

Реєстрація дітей до закладу дошкільної освіти віком від народження до 3-х років здійснюється безпосередньо в садочку або ж в Управлінні освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області (м. Бровари, вул. Героїв України, 18, ІІІ поверх, мала зала, прийомний день – четвер).

При собі необхідно мати свідоцтво про народження дитини та документ, який засвідчує особу одного з батьків.

Дитину буде зареєстровано у програмі реєстрації до садочка за місцем проживання родини; батькам буде видано довідку про реєстрацію. При виповненні дитині 2-2,5 років довідка про реєстрацію замінюється в управлінні освіти і науки на направлення до садочка. З даним направленням батьки звертаються до керівника закладу дошкільної освіти.

При зарахуванні у садочок необхідно надати наступні документи: заява про зарахування дитини до ЗДО, картка щеплень та довідка територіального закладу охорони здоров’я про те, що дитина здорова і може відвідувати заклад дошкільної освіти.

Мешканцю
Управління містом
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux