1 установча сесія від 09.02.2021

Назва рішення

Номер рішення

1.

Про створення лічильної комісії.

01-01-08

2.

Про затвердження зразка бюлетеня для таємного голосування з обрання секретаря Броварської міської ради Броварського району Київської області VIII скликання.

02-01-08

3.

Про обрання секретаря Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання.

03-01-08

4.

Про затвердження структури та загальної штатної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Броварського району Київської області.

04-01-08

5.

Про затвердження заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та старост населених пунктів сіл Требухів та Княжичі Броварського району Київської області.

05-01-08

6.

Про утворення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

06-01-08

7.

Про утворення постійних комісій, затвердження кількісного та персонального складу постійних комісій Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання.

07-01-08

8.

Про затвердження Положення про старост населених пунктів сіл Требухів та Княжичі Броварського району Київської області.

08-01-08

9.

Про затвердження Положення про постійні комісії Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання.

09-01-08

10.

Про затвердження Положення про Погоджувальну раду Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання.

10-01-08

11.

Про умови оплати праці міського голови.

11-01-08

12.

Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників виконавчих органів Броварської міської ради Броварського району Київської області.

12-01-08

13.

Про закріплення депутатів Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання за робочими місцями в залі засідань.

13-01-08

14.

Про реорганізацію Княжицької сільської ради Броварського району Київської області та Требухівської сільської ради Броварського району Київської області шляхом приєднання до Броварської міської ради Броварського району Київської області.

14-01-08