Дія

29 жовтня 2023

Проекти рішень          Прийняті рішення

Порядок денний:

1. Про створення лічильної комісії.
  2. Про затвердження зразка бюлетеня для таємного голосування з обрання секретаря Броварської міської ради Броварського району Київської області VIII скликання.
  3. Про обрання секретаря Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання.
  4. Про затвердження структури та загальної штатної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Броварського району Київської області.
  5. Про затвердження заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та старост Броварської міської територіальної громади Броварського району Київської області.
  6. Про утворення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.
  7. Про утворення постійних комісій, затвердження кількісного та персонального складу постійних комісій Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання.
  8. Про затвердження Положення про старост населених пунктів сіл Требухів та Княжичі Броварського району Київської області.
  9. Про затвердження Положення про постійні комісії Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання.
  10. Про затвердження Положення про Погоджувальну раду Броварської міської ради
  11. Броварського району Київської області VІІІ скликання.
  12. Про умови оплати праці міського голови.
  13. Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників виконавчих органів Броварської міської ради Броварського району Київської області.
  14. Про закріплення депутатів Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання за робочими місцями в залі засідань.
  15. Про реорганізацію Княжицької сільської ради Броварського району Київської області та Требухівської сільської ради Броварського району Київської області шляхом приєднання до Броварської міської ради Броварського району Київської області.
Мешканцю
Управління містом
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
Google Chrome
Mozilla Firefox