38 позачергова сесія від 12.12.2022

Назва рішення

Номер рішення

1

Про внесення змін в Додаток 1 до Програми будівництва, капітального ремонту, утримання об’єктів житлового фонду, благоустрою та соціально-культурного призначення Броварської міської територіальної громади на 2019-2023 роки.

917-38-08

2

Про затвердження Програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Броварської міської територіальної громади під час проходження опалювального сезону 2022-2023 років.

918-38-08

3

Про внесення змін до Комплексної Програми розвитку охорони здоров'я в Броварській міській територіальній громаді на 2022 - 2026 роки.

919-38-08

4

Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка для покращення надання вторинної медичної допомоги населенню Броварської міської територіальної громади та відновлення матеріально-технічної бази комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» територіальних громад Броварського району Київської області на 2022-2026 роки.

920-38-08

5

Про припинення права користування земельними ділянками, затвердження документації із землеустрою, надання земельних ділянок у користування, зміну цільового призначення земельних ділянок, надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, надання згоди на об’єднання земельних ділянок, проведення інвентаризації земельної ділянки, відмову у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою, припинення дії договорів оренди земельних ділянок.

921-38-08

6

Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, укладення на новий строк договору оренди землі, продовження термінів укладення договорів оренди земельних ділянок.

922-38-08

7

Про затвердження документації із землеустрою та зміну цільового призначення земельних ділянок, відмову у затвердженні проекту землеустрою та у зміні цільового призначення земельної ділянки в м. Бровари Броварського району Київської області.

923-38-08

8

Про затвердження документації із землеустрою та зміну цільового призначення земельних ділянок, відмову у затвердженні документації із землеустрою та у зміні цільового призначення земельних ділянок громадянам в с. Княжичі Броварського району Київської області.

924-38-08

9

Про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок для подальшого продажу у власність.

925-38-08

10

Про скасування рішення про припинення відділу культури Броварської міської ради Броварського району Київської області, відділу сім’ї та молоді виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області шляхом ліквідації та оптимізації Структури та загальної штатної чисельності виконавчих органів Броварської міської ради Броварського району Київської області.

926-38-08

11

Про затвердження Положення про Управління культури, сім’ї та молоді Броварської міської ради Броварського району Київської області.

927-38-08

12

Про внесення змін до рішення Броварської міської ради Броварського району Київської області від 23.12.2021 №628-19-08 «Про бюджет Броварської міської територіальної громади на 2022 рік» та додатків 1,2,3,5,6,7.

928-38-08

13

Про добровільне дострокове складення депутатських повноважень депутата Броварської міської ради Броварського району Київської області VIIІ скликання Саука А.М.

929-38-08