46 чергове засідання від 03.10.2023

Назва рішення

рішення

1.

Про погодження проведення масового заходу на території міста Бровари в період дії воєнного стану.

2.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

3.

Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

4.

Про відмову в наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

5.

Про взяття на квартирний облік у виконавчому комітеті Броварської міської ради Броварського району Київської області та внесення змін в квартирні справи.

6.

Про виключення з числа службових та видачу службових ордерів на службові житлові приміщення, про включення житлових приміщень в гуртожитку по вул. Героїв України, 12-а в м. Бровари Броварського району Київської області в фонд житла для тимчасового проживання, про внесення змін в рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 22.10.2019 № 1133.

7.

Про передачу в оренду об’єкта комунальної власності Броварської міської територіальної громади.

8.

Про продовження оренди об’єкта комунальної власності Броварської міської територіальної громади шляхом аукціону.

9.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 11.07.2023 №546.

10.

Про надання висновку до суду про недоцільність позбавлення батьківських прав ***

11.

Про надання висновку до суду про доцільність позбавлення батьківських прав *** та ***

12.

Про призначення законного представника дитини, ***

13.

Про призначення законного представника дитини, ***

14.

Про подання кандидата на обласну відзнаку – Звання «Почесний житель Київської області».