48 чергове засідання від 17.10.2023

Назва рішення

рішення

1.

Про погодження проведення масового заходу на території міста Бровари в період дії воєнного стану.

2.

Про організацію харчування добровольчого формування № 1 «Дозор» Броварської міської територіальної громади Броварського району Київської області.

3.

Про утворення робочої групи «Прозорість і підзвітність» у Броварській міській територіальній громаді Броварського району Київської області.

4.

Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

5.

Про відмову в наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

6.

Про погодження проведення благодійного концерту українського гурту «SKOFKA».

7.

Про погодження проведення благодійного концерту української артистки JERRY HEІL.

8.

Про погодження проведення благодійної події «Сергій Жадан. Презентація нової книжки «Скрипниківка».

9.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

10.

Про продовження терміну дії договору оренди об’єкта комунальної власності Броварської міської територіальної громади без аукціону.

11.

Про утворення комісії з обстеження безхазяйних спортивних майданчиків на перетині вулиці Симоненка Василя та вулиці Соснової в місті Бровари Броварського району Київської області.

12.

Про організацію заходів з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Броварської територіальної громади.

13.

Про надання ***. статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

14.

32.

Про призначення законного представника дитини, ***

33.

Про затвердження висновку служби у справах дітей Броварської міської ради Броварського району Київської області про підтвердження місця проживання дитини, ***, 10.09.2010 р.н., для її тимчасового виїзду за межі України.

34.

Про затвердження висновку служби у справах дітей Броварської міської ради Броварського району Київської області про підтвердження місця проживання дитини, ***, 31.05.2011 р.н., для її тимчасового виїзду за межі України.

35.

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу.

36.

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу.