49 чергове засідання від 24.10.2023

Назва рішення

рішення

1.

Про припинення дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

2.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

3.

Про відмову в наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

4.

Про надання дозволу на списання з балансу виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області товарно - матеріальних цінностей.

5.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

6.

Про проведення демонтажу перегородок з дверима в місцях загального користування багатоквартирного будинку.

7.

Про зміну договору найму жилого приміщення.

8.

Про виключення житлової площі з фонду житла для тимчасового проживання, про продовження терміну проживання в житлових приміщеннях з фонду житла для тимчасового проживання, про внесення змін в рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 02.11.2021 № 847.

9.

Про утворення комісії з приймання-передачі в комунальну власність Броварської міської територіальної громади транспортного засобу, як гуманітарної допомоги – автобуса MAN від муніципалітету міста Єна.

10.

Про затвердження умов продовження оренди об’єкта комунальної власності Броварської міської територіальної громади шляхом аукціону.

11.

Про включення до Переліку другого типу та передачу в оренду об’єктів комунальної власності Броварської міської територіальної громади.

12.

Про включення до Переліку першого типу та передачу в оренду об’єктів комунальної власності Броварської міської територіальної громади шляхом аукціону.

13.

Про надання згоди на здійснення капітального ремонту об’єкта оренди Броварської міської територіальної громади.

14.

Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 07.03.2023 № 161 (зі змінами).

15.

Про внесення змін в додаток 4 до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 24.01.2023 № 41 (зі змінами).

16.

Про затвердження переліків об’єктів, які підлягають частковій компенсації за рахунок коштів Програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб співвласників багатоквартирних будинків Броварської міської територіальної громади під час проходження опалювального сезону 2022-2024 років.

17.

Про затвердження Рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені на території Броварської міської територіальної громади об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України від 18.10.2023 № 2.

18.

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу транспортного засобу.

19.

Про надання дозволу на перереєстрацію транспортного засобу.

20.

Про надання висновку до суду про доцільність позбавлення батьківських прав ***

21.

Про надання висновку до суду щодо недоцільності виселення неповнолітнього ***

22.

Про надання *** статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

Про затвердження висновку служби у справах дітей Броварської міської ради Броварського району Київської області про підтвердження місця проживання дитини, ***, 07.11.2016 р.н., для її тимчасового виїзду за межі України.

36.

Про затвердження висновку служби у справах дітей Броварської міської ради Броварського району Київської області про підтвердження місця проживання дитини, *** 07.10.2013 р.н., для її тимчасового виїзду за межі України.

37.

Про влаштування на виховання та спільне проживання до дитячого будинку сімейного типу на базі родини *** дитини, позбавленої батьківського піклування, ***

38.

Про влаштування *** до комунального закладу Київської обласної ради «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква».

39.

Про продовження функціонування сім’ї патронатного вихователя ***

40.

Про виведення малолітнього *** з сім’ї патронатного вихователя *** та втрату чинності рішень виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 09.05.2023 №336 та від 25.07.2023 №595.

41.

Про продовження функціонування сім’ї патронатного вихователя ***

42.

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу.