54 чергове засідання від 28.11.2023

Назва рішення

рішення

1.

Про залучення додаткових сил та засобів для ліквідації надзвичайних ситуацій місцевого рівня, пов’язаних з сильними сніговими заметами.

2.

Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

3.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

4.

Про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Броварської міської ради Броварського району Київської області.

5.

Про включення до Переліку другого типу та передачу в оренду об’єктів комунальної власності Броварської міської територіальної громади.

6.

Про включення до Переліку першого типу та передачу в оренду об’єкта комунальної власності Броварської міської територіальної громади шляхом аукціону.

7.

Про надання дозволу на поховання останків померлої Гулієвої Євгенії Андріївни.

8.

Про погодження проведення благодійного змагання зі спортивно-бальних танців.

9.

Про надання дозволу на укладання договору дарування.

10.

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу транспортного засобу.

11.

Про продовження терміну перебування дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, *** та ***, в сім'ї патронатного вихователя ***

12.

Про продовження терміну перебування дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, ***, в сім’ї патронатного вихователя ***

13.

Про визначення *** порядку участі у вихованні дитини.

14.

Про надання висновку до суду про доцільність позбавлення батьківських прав ***

15.

Про надання висновку до суду про доцільність позбавлення батьківських прав ***

16.

Про призначення опікуна над майном дитини, позбавленої батьківського піклування, ***

17.

Про надання *** статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

18.

19.