2 чергове засідання від 09.01.2024

Назва рішення

рішення

1.

Про надання функцій замовника управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області.

2.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

3.

Про утворення комісії з приймання-передачі в комунальну власність Броварської міської територіальної громади майна від Міжнародної організації з міграції та затвердження її складу.

4.

Про утворення комісії з приймання-передачі в комунальну власність Броварської міської територіальної громади господарчої мережі водовідведення та затвердження її складу.

5.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

6.

Про демонтаж самовільно розміщених (встановлених) об’єктів на території Броварської міської територіальної громади.

7.

Про погодження проведення вистави.

8.

Про затвердження Положення про порядок часткового відшкодування витрат на поховання загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України, що загинули під час участі в заходах щодо забезпечення відсічі збройної агресії російської федерації.

9.

Про утворення комісії з надання адресної матеріальної допомоги мешканцям громади, затвердження Положення про комісію та її складу, Положення про надання адресної матеріальної допомоги мешканцям громади.

10.

Про затвердження Положення про порядок відшкодування витрат, пов’язаних з проведенням діагностики раку шийки матки серед жіночого населення.

11.

Про затвердження Положення про порядок відшкодування пільг за надання послуг зв’язку на пільгових умовах окремим категоріям громадян.

12.

Про затвердження Положення про порядок відшкодування витрат за перевезення на пільгових умовах залізничним транспортом окремих категорій громадян.

13.

Про затвердження лімітів використання води та відведення стічних вод суб’єктами господарювання на 2024 рік.

14.

Про затвердження Переліків об’єктів, які підлягають новому будівництву, реконструкції та капітальному ремонту в 2024 році.

15.

Про надання *** статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

16.

Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, ***, на статус дитини-сироти.

17.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 24.05.2022 №236.

18.

19.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Київської області від 12.07.2011 №395.

20.

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області.

21.

Про надання *** статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

22.

Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу.

23.

Про надання дозволу на укладання договору про поділ житлового будинку.

24.

Про надання дозволу на укладання договору міни.

25.

Про надання дозволу на перереєстрацію транспортного засобу.

26.

Про виведення малолітніх *** та *** з сім'ї патронатного вихователя ***

27.

Про надання висновку до суду про визначення місця проживання малолітнього *** разом із батьком.

28.

Про надання висновку до суду про доцільність позбавлення батьківських прав ***.

29.

Про надання *** статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

Про надання дозволу на проведення благодійної акції по збору допомоги для ЗСУ на території міста Бровари в період дії воєнного стану.