3 чергове засідання від 16.01.2024

Назва рішення

рішення

1.

Про схвалення Програми соціально-економічного та культурного розвитку Броварської міської територіальної громади на 2024 рік.

2.

Про схвалення Програми сприяння розвитку підприємництва у Броварській міській територіальній громаді на 2024 - 2028 роки.

3.

Про розгляд електронної петиції «Добудова А-12 та А-12-2».

4.

Про затвердження умов передачі в оренду об’єкта комунальної власності Броварської міської територіальної громади без аукціону.

5.

Про включення до Переліку другого типу та передачу в оренду об’єктів комунальної власності Броварської міської територіальної громади.

6.

Про продовження терміну дії договорів оренди об’єктів комунальної власності Броварської міської територіальної громади без аукціону.

7.

Про затвердження Положення про порядок часткового відшкодування вартості обстеження, проведеного методом комп’ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансної томографії (МРТ) Захисникам та Захисницям України.

8.

Про затвердження Положення про надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого.

9.

Про затвердження переліку об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися у 2024 році за рахунок коштів Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Броварської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

10.

Про затвердження переліку видів робіт та об’єктів, на яких виконуватимуть роботи порушники, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, та засуджені, яким призначено покарання у виді громадських робіт на території Броварської міської територіальної громади.

11.

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету на 2024 рік.

12.

Про продовження терміну перебування дитини, яка залишилась без батьківського піклування, ***, у сім’ї патронатного вихователя ***.

13.

Про надання висновку до суду про недоцільність поновлення батьківських прав ***.

14.

Про надання *** статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Про призначення піклувальника над ***.

21.

Про призначення опікуна над ***.

22.

23.