4 чергове засідання від 23.01.2024

Назва рішення

рішення

1.

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

2.

Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

3.

Про переведення садового будинку у жилий будинок Пантюхіної Г.І.

4.

Про надання дозволу на списання з балансу виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області товарно-матеріальних цінностей.

5.

Про хід виконання Програми розвитку системи освіти Броварської міської територіальної громади на 2019-2023 роки за 2023 рік.

6.

Про хід виконання Програми «Організація харчування в комунальних закладах освіти Броварської міської територіальної громади» на 2021-2023 роки за 2023 рік.

7.

Про встановлення розміру вартості харчування у комунальних закладах загальної середньої освіти Броварської міської територіальної громади на 2024 рік.

8.

Про встановлення розміру вартості харчування та плати для батьків за перебування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти Броварської міської територіальної громади на 2024 рік.

9.

Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Броварської міської територіальної громади.

10.

Про затвердження актів приймання-передачі майна в комунальну власність Броварської міської територіальної громади.

11.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 12.12.2023 № 1065.

12.

Про видачу службових ордерів на заселення службової жилої площі, про внесення змін до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 19.12.2023 № 1097.

13.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 12 грудня 2023 року № 1073.

14.

Про затвердження Положення про порядок надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг у вигляді щомісячної грошової компенсації за рахунок коштів місцевого бюджету членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України додатково до основної пільги.

15.

Про затвердження Положення про порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у вигляді щомісячної компенсації особам з інвалідністю 1 групи, особам з інвалідністю 2 групи по зору, почесним громадянам громади, членам сімей загиблих Героїв Небесної Сотні (з врахуванням наявної пільги на ЖКП) та борцям за незалежність у ХХ столітті.

16.

17.

Про надання до суду подання щодо можливості призначення *** опікуном.

18.

19.

20.

Про призначення та реєстрацію *** помічником дієздатних осіб.

21.

22.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 19.09.2023 № 749.

23.

Про надання функцій замовника комунальному підприємству Броварської міської ради Броварського району Київської області «Броваритепловодоенергія».

24.

Про погодження Плану розвитку (Довгострокової Інвестиційної програми (Інвестиційного проекту)) комунального підприємства Броварської міської ради Броварського району Київської області «Броваритепловодоенергія» у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2024-2028 роки.

25.

Про надання дозволу на укладання договору дарування.

26.

Про надання дозволу на укладання договору про поділ житлового будинку.

27.

Про надання дозволу на перереєстрацію транспортного засобу.

28.

Про призначення опікуна над майном дитини, позбавленої батьківського піклування, ***.

29.

Про надання *** статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

Про надання *** статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

37.

Про надання *** статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.