Дія

11 жовтня 2023

Адреса місця розташування та контакти адміністративно - управлінського відділу:

вул. Шевченка, 14, місто Бровари, Броварський район, Київська область, 07400

Тел. (04594) 44100

e-mail: brov_crl@ukr.net

Директор – Багнюк Валентин Віталійович

Комунальне некомерційне підприємство «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» територіальних громад Броварського району Київської області створено на базі майна, яке є спільною частковою власністю територiальних громад: Броварської міської територіальної громади, Великодимерської селищної територіальної громади, Калинівської селищної територіальної громади, Зазимської сільської територіальної громади, Калитянської селищної територіальної громади та надає вторинну амбулаторно-консультативно-діагностичну та стаціонарну медичну допомогу населенню.

Основною метою діяльності Комунального некомерційного підприємства «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» територіальних громад Броварського району Київської області є всебічне та висококваліфіковане забезпечення медичного обслуговування населення шляхом надання йому своєчасних та якісних медичних послуг, в порядку та обсязі, встановлених законодавством.

Мешканцю
Управління містом
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
Google Chrome
Mozilla Firefox