05 жовтня 2023

09 жовтня 2023

Початок о 12:00

Додати подію в календар 2023-10-09 12:00:00 2024-07-27 11:09:34 Europe/Kiev 9 жовтня у Броварах відбудеться захід з обміну досвідом, набутим КНП «Броварський центр первинної медико-санітарної допомоги» 9 жовтня у Броварах відбувся захід з обміну досвідом, набутим КНП «Броварський центр первинної медико-санітарної допомоги» під час участі у грантовому Проекті USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». Організатор заходів. event@organizer.email

До участі у заході буде запрошено керівний склад центрів первинної медико-санітарної допомоги Київської області та м.Києва.

З вітальним словом до присутніх звернеться Броварський міський голова Ігор Сапожко, який відзначить високий рівень фахівців первинної медицини нашої громади та побажає учасникам зібрання плідного та взаємовигідного спілкування.

Також присутніх колег привітає директор КНП «БМЦ ПМСД» Ігор Кравцов та відповість на ряд питань, що стосувалися участі підприємства у міжнародному грантовому проекті.

У ході заходу буде розглянуто питання покращення системи управління в закладах первинної ланки, посилення команд ПМНД в наданні послуг, а також практичні аспекти навчання персоналу, розширення повноважень медичної сестри, надання допомоги пацієнтам з підозрою та діагнозом туберкульоз, тощо.