22 вересня 2023

19 вересня 2023

Тривалість 10:50-10:50

Додати подію в календар 2023-09-19 10:50:03 2023-09-19 10:50:07 Europe/Kiev Засідання виконавчого комітету 19 вересня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного було включено 12 проектів рішень. Організатор заходів. event@organizer.email

З метою оптимізації системи централізованого теплопостачання міста Бровари виконавчий комітет вирішив надати функції замовника КП «Броваритепловодоенергія» на розроблення схеми теплопостачання міста Бровари на період до 2034 року.

В рамках програми «З турботою про кожного» вирішено надати матеріальну допомогу мешканцям на лікування тяжкої хвороби або лікування з хірургічним втручанням. Всього отримали 85 мешканців кожен від 1 до 10 тисяч гривень. Та для вирішення складних життєвих обставин – 6 жителів Броварів від 2 до 10 тисяч гривень кожному. Загальна сума коштів - 245 тис. грн.

Також було розглянуто питання про утворення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені на території Броварської міської територіальної громади об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України та затвердити її склад.