24 листопада у сесійній залі виконкому відбувся традиційний Молитовний сніданок

24 листопада 2023

«Дивлячись на це все, я не знаю як не зійти з розуму, але пам’ятаю, що останнє слово за Господом...», – висловлювання афонського старця.

Перед початком Молитовного сніданку міський голова Ігор Сапожко від імені громади привітав настоятеля Храму Покрови Пресвятої Богородиці Православної церкви України, голову ГО «Духовність» отця Михаїла Лесюка з ювілеєм. Многая літа!

До Молитовного сніданку долучилися ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії Української Греко-Католицької церкви Петро Жук, пастор Євангельської церкви «Відродження» Володимир Вшивкін, отець Сергій, священник української Греко-Католицької церкви Трьох Святителів, заступник міського голови Лариса Виноградова, начальниця управління культури, сім’ї та молоді Аліна Ярмоленко, та інші.

Розпочали з молитви та хвилини мовчання за всіх, хто постраждав і віддав своє життя у цій страшній війні, зокрема тих, хто пішов до Бога цієї ночі…

Продовжили читанням Євангелії «Притча про весілля царського сина», після чого кожен бажаючий мав право висловити свою думку, бачення та погляди на теми, які було розглянуто.

Традиційні Молитовні сніданки в міській раді відбуваються вже 7 років поспіль, де представники різних релігійних конфесій, керівники та спеціалісти відділів і управлінь Броварської міської ради, депутати міської ради збираються разом та присвячують годину спілкуванню зі священнослужителями, читаючи Біблію та обговорюючи ту чи іншу тему. Це нагода обговорити важливі та болючі теми сьогодення, є можливість для роздумів над духовними істинами, зібратися для спільної молитви та читання Біблії.

Представники духовенства висловили подяку місцевій владі за за сприяння важливій справі відродження духовності.