До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!
12 грудня 2023
![](Screen-Shot-2017-01-19-at-3.22.09-PM.png)
Ви підприємець-початківець? Постійне оновлення знань, розширення навичок, розвиток керівницьких умінь — це те, що зробить вас конкурентоспроможними на ринку.
Навчайтеся веденню бізнесу в найкращих — беріть участь у програмі Erasmus For Young Enterpreneus та пройдіть бізнес-стажування в досвідчених підприємців в одній з 27 країн ЄС.
Участь у програмі взяли вже понад 166 українських підприємців, які тепер успішно будують та розвивають власний бізнес. А цьогоріч планується надати підтримку близько 430 підприємцям-початківцям!
Організатори покривають витрати на проїзд і проживання.
Термін стажування: 1–6 місяців.
Дедлайн подання заявки на участь — до 31 грудня.
Деталі за посиланням — https://cutt.ly/IwArMqbs.
Рекомендовані публікації
24 липня 2024
Проєктний воркшоп муніципалітетів у Варшаві!
08 липня 2024
Захист від шкідливого впливу тютюнових виробів!
28 червня 2024
Незабутні враження дітей від поїздки до Ґродзиського повіту
28 червня 2024
Експортні можливості для Київщини