І знову «Галатея» тріумфує!

16 квітня 2024

Палац творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Київської області щиро вітає «Галатея» Народний хореографічний колектив класичного танцю з блискучим виступом та вражаючим результатом у Всеукраїнському двотуровому багатожанровому конкурсі мистецтв «Ми – щасливі діти України!», який відбувся 14.04.2024 у м. Київ!

Переможців  цього престижного мистецького заходу професійно підготувала художній керівник Наталія Лисохмара. Юні вихованки творчого колективу у своїх вікових категоріях продемонстрували поважному журі високий виконавський рівень, представивши ефектні хореографічні постановки в номінації «Класичний танець», і серед колосальної кількості учасників упевнено здобули нагороди найвищого ґатунку:

• Гран-прі – з неперевершеною танцювальною композицією «Аве Марія»;
  • I місце – «Аве Марія» (I вікова категорія);
  • I місце –  з композицією «Фарфорові фігурки» (IV вікова категорія);
  • I місце – з композицією «Вальс Глієра» (старша змішана вікова категорія);
  • I місце – з композицією «Лисички» (середня змішана вікова категорія);
  • I місце – з композицією «Страусята» ( I вікова категорія).

Ця приголомшлива перемога – результат безперервної кропіткої праці, наполегливості  та самовіддачі улюбленій справі високопрофесійного педагога Наталії Лисохмари та її обдарованих вихованок.

Творчий колектив ПТДЮ безмежно пишається надзвичайно вагомими здобутками "Хореографічного ансамблю "Галатея" і зичить юним шанувальницям класичного танцю та їх натхненній наставниці продовжувати успішно підкорювати своєю елегантністю та довершеністю нові мистецькі вершини!