Міжнародний конкурс комп’ютерних проєктів “INFOMATRIX”
10 червня 2024
![](447895245_383206221397965_1961656650538900297_n.jpg)
Успішним та результативним став виступ юних ІТ-розробників Броварської міської територіальної громади на Світовому фіналі Міжнародного конкурсу комп’ютерних проєктів “INFOMATRIX”, який відбувся з 31 травня по 3 червня 2024 року в м. Бухарест, Румунія. Команда Wind Power Броварський ліцей 7 здобула бронзову медаль у напрямі “Хакатон”. Вітаємо членів команди: Вітера Захара, Бейгер Дарину, Дехнича Дмитра, Кирилюка Артема та їх наукового наставника - Котелевець Наталію Валентинівну.
Пишаємося таким вагомим здобутком та бажаємо подальших наукових звершень!
Рекомендовані публікації
28 червня 2024
Випускники 11-х класів прощалися зі школою
31 травня 2024
Свято Останнього дзвоника
21 травня 2024
"Лідер року – 2024"
21 травня 2024
Тиждень безпеки дорожнього руху