Переможці конкурсу письмових дослідницьких робіт учнівської молоді «Героїка сьогодення»

26 квітня 2024

З 15 по 18 квітня 2024 року в Палаці творчості дітей та юнацтва Броварської міської ради Броварського району Київської області було проведено оцінювання конкурсних дослідницьких робіт учнівської молоді «Героїка сьогодення». Цей конкурс проведено за ініціативи Броварського міського територіального осередку МАН України Палацу творчості дітей та юнацтва.

Конкурс проводився з метою залучення школярів і молоді до дослідницької роботи, виявлення відомостей про броварчан – учасників російсько-української війни, вшанування їх подвигів та увіковічення їх пам’яті; виховання дітей у дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності, формування в учнівської молоді високої громадянської активності та національної свідомості, причетності до творення сьогодення України та його майбутнього.

У конкурсі взяли участь 13 учнів із 6 закладів загальної середньої освіти Броварської міської територіальної громади. На конкурс було подано 10 дослідницьких проєктів. Дослідницькі роботи конкурсантів оцінювало досвідчене журі у складі: голова журі – Василянська Ірина Олександрівна, керівник Броварського міського територіального осередку МАН України, методист ПТДЮ; члени журі – Бондаренко Вікторія Володимирівна, старший науковий співробітник Педагогічного музею України, методист ПТДЮ та Микитюк Ольга Сергіївна, викладач історії та суспільствознавства, керівник художній ПТДЮ.

Вітаємо переможців письмового конкурсу дослідницьких робіт учнівської молоді «Героїка сьогодення»!

За зайняте I місце:

• Базир Валерію, ученицю 11 класу Броварського ліцею № 10, науковий керівник Вітрович Ольга Ігорівна;
  • Гулузада Айше, ученицю 11 класу Броварського ліцею № 9, науковий керівник Коба Ольга Володимирівна;
  • Підкуйка Андрія, учня Броварського ліцею № 6, науковий керівник Ситник Елла Василівна;
  • Станкову Софію, ученицю Броварського ліцею № 1, науковий керівник Король Світлана Володимирівна;
  • Тобілка Олексія та Бондарчука Андрія, учнів Броварського ліцею № 6, науковий керівник Ситник Елла Василівна.

За зайняте II місце:

• Дмитрієнко Вікторію та Голенко Поліну, учениць Броварського ліцею № 1, науковий керівник Король Світлана Володимирівна;
  • Ломенко Поліну, ученицю ТОВ «Броварська гімназія «Мономакс», науковий керівник Воробйова Тетяна Григорівна;
  • Завадську Валерію, ученицю 11 класу Броварського ліцею № 9, науковий керівник Коба Ольга Володимирівна;
  • Новик Анастасію, ученицю ТОВ «Броварська гімназія «Мономакс», науковий керівник Воробйова Тетяна Григорівна;
  • Панєвіна Івана та Юрченко Вікторію, учнів Броварського ліцею № 2, науковий керівник Марченко Жанна Володимирівна;

Це наш спільний внесок у Велику Перемогу українського народу!