Привітання паралімпійців від імені громади

11 вересня 2024

11 вересня, перед початком позачергової сесії Броварської міської ради, міський голова Ігор Сапожко та увесь депутатський корпус на чолі з секретарем ради Тетяною Ковкрак, привітали та нагородили від імені громади паралімпійців – представників Броварської громади та їхніх тренерів – призерів та учасників XVII літніх Паралімпійських ігор-2024, що відбулися в Парижі з 28 серпня по 8 вересня.

Почесними відзнаками «За заслуги перед містом» нагороджені два срібних призери головного спортивного паралімпійського форуму планети - легкоатлетка Людмила Даниліна, яка виборола срібну медаль на дистанції 1500 метрів та плавець Ілля Яременко, який здобув срібну медаль у запливі на 50 м з результатом у 23,77 секунди, а також учасник фінального запливу паралімпійських ігор на дистанції 100 м брасом, п’ятиразовий паралімпійський чемпіон Олексій Федина.

Також Почесними відзнаками «За заслуги перед містом» були нагороджені учасники Олімпійських ігор борчиня Аліна Грушина, легкоатлетка Людмила Оляновська та відзначені Почесними грамотами Броварської міської ради метальник списа Артур Фельфнер та боксер Дмитро Ловчинський.

Окрема подяка чемпіонці та багаторазовій призерці Паралімпійських ігор Олені Акопян, яка була в ролі коментатора Паралімпіади-2024 та підтримувала наших атлетів у Парижі.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів і  бажаємо нових перемог на благо та процвітання мирної, незалежної України!