Свято Останнього дзвоника

31 травня 2024

Свято Останнього дзвоника – це особлива подія в житті кожного учня, адже за плечима залишився ще один навчальний рік, а для когось він, взагалі, був останнім у стінах рідної школи.

31 травня в ліцеях Броварської громади пройшли урочисті заходи з нагоди завершення навчання. Кількість випускників цього року, які покидають стіни рідної школи складає 822 учня 11-х класів, серед яких 69 золотих та 27 срібних медалістів та 1701 учень 9-х класів, серед яких з відзнакою закінчили школу 126 учнів.

Традиційні лінійки, підсумкові уроки, квести, виховні заходи, екскурсії – кожен заклад сам обирав цікавий формат свята. Єдиною умовою для всіх є дотримання безпеки під час заходів. Привітання з побажаннями безхмарного мирного неба і веселих літніх канікул прозвучали від педагогів і батьків.

Велика шана вчителям за непросту працю та терпіння, за те, що дбали про дітей, готуючи їх до дорослого життя.

Щиро вітаємо випускників! Бажаємо досягти омріяних цілей, а усім іншим учням – відпочити і набратися сил влітку!