У Броварах відбулась першість ДЮСШ з плавання

04 грудня 2023

В суботу, 2 грудня, у Броварах відбулася Першість ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради з плавання серед юнаків та дівчат 2012, 2013 та 2014 років народження і молодше. Планувалися виступи спортсменів на дистанціях 100м різними стилями – комплексним, вільним, батерфляй, на спині та брасом. В змаганнях було заявлено 70 юних спортсменів, вихованців тренерів Любові Шаповал, Надії Шеіної, Ніни Давидюк, Ірини Усатюк, Олександра Ткаченка та Анни Рудник.

Головний суддя змагань – Любов Шаповал.

Але на заваді стала війна, яка втрутилася в перебіг подій на «блакитних доріжках». Організатори були вимушені призупинити старти після завершення запливів на 100м комплексним плаванням, в зв’язку з тим, що на території України було об’явлено повітряну тривогу. Після чого більше запливів не було. А переможці на дистанції 100м комплексним плаванням отримували свої нагороди у тимчасовому укритті.

Переможцями у своїх вікових групах стали:

2012 р.н.

• Гузло Микола (тренер Анна Рудник)
  • Сердюк Поліна (тренер Ніна Давидюк)

2013 р.н.

• Бородавко Богдан (тренер Любов Шаповал)
  • Аландаренко Зоя (тренер Любов Шаповал)

2014 р.н. і молодше

• Лебединець Олександр (Люба Шаповал)
  • Кузнєцова Євгенія (Ірина Усатюк)

Вітаємо переможців, призерів та їх наставників і бажаємо мирного неба, злагоди й щоб війна швидше завершилася і на Україні нарешті запанував мир!