Відбулася чергова робоча нарада з представниками ПРООН

18 квітня 2024

18 квітня у Броварській міській раді відбулася чергова робоча нарада з представниками ПРООН (Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй) щодо реалізації двох важливих проєктів у нашій громаді за кошти Європейського Інвестиційного банку. Мова йде про реконструкцію дитячого садочка «Зірочка» та реконструкцію інфекційного відділення дитячої лікарні.

Наразі по «Зірочці» оголошено процедуру закупівлі після проведення коригування, аукціон на визначення виконавця даних робіт відбудеться 24 квітня.

По інфекційному відділенню отримано експертний звіт, передано пакет документів на розгляд до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, очікуємо підписання угоди про передачу коштів та паралельно готуємо тендерну документацію.

Важливо – у зв’язку з новими нормами ДБН, обидва об’єкти облаштовуються повноцінними укриттями.

Наступну робочу зустріч планується провести на початку травня поточного року.