Всесвітній день поріднених міст

26 квітня 2024

28 квітня відзначається Всесвітній день поріднених міст. Подія започаткована ще у 1963 році Всесвітньою федерацією поріднених міст, неурядовою організацією, яка була заснована представниками міст-побратимів в Екс-ле-Бен (Франція) для збереження та зміцнення дипломатичних добросусідських зав’язків між містами різних держав.

У Броварській міській територіальній громаді діє 11 угод про співпрацю з регіонами близького та далекого зарубіжжя: м. Рокфорд та м. Такома (Сполучені Штати Америки), м. Фонтене-су-Буа (Французька Республіка), м. Сілламяе (Естонська Республіка), Красницький, Гнезненський та Гродзиський повіти (Республіка Польща), м. Тонала (Мексиканські сполучені штати), м. Санта-Марінелла (Італійська Республіка), м. Хеньян (Китайська Народна Республіка), м. Ерланген та м. Єна (Федеративна Республіка Німеччина), а також Меморандум про зміцнення обміну і співробітництва з містом Чжаньцзян (Китайська Народна Республіка) та Протокол зміцнення обмінів та співпраці з містом Задар (Республіка Хорватія). У квітні 2024 року підписано Меморандум взаєморозуміння про партнерство між Броварською міською територіальною громадою та районом Лан-Ділль-Крайс (Федеративна Республіка Німеччина).

У рамках укладених угод про взаємовигідну співпрацю у сферах економічного, культурного та громадського життя відбуваються обміни делегаціями спеціалістів, проводяться міжнародні заходи, організовується оздоровлення дітей пільгових категорій, реалізовуються спільні проєкти.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня поріднених міст хочемо висловити особливу подяку нашим іноземним партнерам та друзям за матеріальну та моральну підтримку у ці нелегкі часи для України, плідну співпрацю та віру в нашу перемогу!