Церемонія нагородження переможців та призерів гри «Сокіл» («Джура»)

08 травня 2024

07 травня 2024 року на базі Центру національно-патріотичного виховання Броварської міської ради Броварського району Київської області відбулась церемонія нагородження переможців та призерів І (територіального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для роїв середньої та старшої вікових груп.

Переможці та призери були нагороджені Грамотами Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області відповідних ступенів.

Місця розподілили наступним чином.

Рої середньої вікової групи «Джура-Сокіл»:

• І місце – рій «Фенікс» куреня імені Сергія Москаленка, Броварського ліцею № 2 ім. В.О. Сухомлинського;
  • ІІ місце - рій «Козацька покрова», Броварського ліцею № 9;
  • ІІІ місце – рій «Сокіл», Броварського ліцею № 6

Роїв старшої вікової групи «Джура-Оборонець»:

• І місце – рій «Нащадки козаків», Броварського ліцею № 4 ім. С.І. Олійника;
  • ІІ місце - рій «Світла варта», Броварського ліцею № 3;
  • ІІІ місце – рій «Побратими», Броварського ліцею № 6

Виховники роїв були відзначені Подяками Управління освіти і науки Броварської міської ради за підготовку переможців та призерів.

Переможці рій «Фенікс» куреня імені Сергія Москаленка (середня вікова група) та рій «Нащадки козаків» (старша вікова група) будуть представляти Броварську міську територіальну громаду на І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться в кінці травня в місті Березань.

Вітаємо переможців! Бажаємо успіху на районному етапі гри «Сокіл» («Джура»)! Чекаємо з перемогою!